Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
20.03.2013 00:00:00

Okulda değil arabada kirli seks! Öğretmen öğrenci seks rezaleti

Batı iflas etmiş...İşte son örnek, öğretmen öğrencisi ile arabasa seks yaparken yakalandı. Eğitim rezaleti! İngiltere'de meydana gelen olayda bir öğretmen özel ders vermeyi kabullendiği 17 yaşındaki öğrencisiyle boş bir arazide sevişirken polisler tarafından yakalandı. Polislere açıklama yapmayan ve suçunu kabul eden bayan öğretmen Cinsel suçlardan yargılanacak. Olayı duyan öğretmenin kocası da olay hakkında bir yorum yapamadı.
Okulda değil arabada kirli seks!  Öğretmen öğrenci seks rezaleti

 

İngiltere’nin Dumfries kentinde bir Katolik ortaokulunda dört yıldır öğretmen olan Eppie Sprung Dawson, özel ders vermeyi kabul ettiği öğrencisiyle arabasında seks yaparken polise yakalandı.

 

Okuma güçlüğü çeken 17 yaşındaki öğrencisine özel ders vermeyi kabul ettiğini, ardından onu arabasıyla boş bir araziye götürerek seviştiğini kabul eden Dawson, yaşı küçük olan öğrencisiyle ilişkiye girdiği için cinsel suçlardan yargılanacak. Polis, kefaletle serbest kalması beklenen kadının, rutin bir devriyede yakalandığını belirtti. Devriye halindeki polisler, boş bir arazide Dawson’ın aracını fark etti. Aracın yanına giden polisler, genç öğretmenle öğrencisini sevişirken yakaladı.

 

Daily Mail’in haberine göre, öğrencisiyle sevişirken yakalanan Dawson, suçunu kabul etti. Genç öğretmenin 32 yaşındaki eşi Ranald ve öğretmeniyle basılan öğrencinin ailesi konu hakkında yorumda bulunmadı. Dawson'ın çalıştığı St Joseph's College'da öğrenim görmüş olan bir öğrenci, genç öğretmenin öğrencilere öpücük dolu mesajlar göndermesiyle tanındığını belirtti.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum