Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
21.01.2013 00:00:00

Açıköğretim vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖF Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı mı yeni AÖF

Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı mı açıklanacak mı? AÖF Açıköğretim 5-6 Ocak 2013 Sınav Sonuçları Açıklandı mı ne zaman açıklanacak? Açık öğretim sınav sonuçları, Anadolu Üniversitesi sınav sonuçları açıklandı mı? Aöf sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? Aöf açıköğretim sınav sonuçları http://www.anadolu.edu.tr adresinden açıklanacak? AÖF 2013 Sınav sonuçları ne zaman, nasıl yayımlanacak? AÖF sınav sonuçları.
Açıköğretim vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖF Açıköğretim  sınav sonuçları açıklandı mı yeni AÖF

haberevet.com/haber/20120305/670137/haber.html" target="_blank">AÖF SINAV SONUÇLARI BU SAYFADA OLACAKTIR TIKLA ÖĞREN

 

 

 

 

 

Açıköğretim sınavı sonuçları hala açıklanmadı öğrenciler ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Açıköğretim sınavının sonuçları spothaber.com'da olacaktır.


AÖF SINAV SONUÇLARI HANGİ TARİHTE AÇIKLANACAK?

 

Açıköğretim Fakültesi tarafından milyonlarca öğrencinin girdiği Ara sınav'da sonuçlar sınav tarihinden en geç 20 gün içinde açıklanması bekleniyor. Buda 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının açıklanması 25-30 Ocak 2013 tarihlerini bulabilir.

 

Açıköğretim sınav sonuçları hala açıklanmadı. Fakat AÖF halen 5-6 Ocak Aöf sınav sonuçları için bir açıklama yapmadı. Fakat önceki senelere bakıldığında AÖF sınav sonuçları için bu hafta içerisinde kesin bir tarihte açıklanacağı bekleniliyor. 


5-6 Ocak Aöf sonuçları tıkla öğren (e öğrenme). 2013 yılı ilk Aöf sınavı 5-6 Ocak tarihinde gerçekleştirildi. Peki 5-6 Ocak Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF öğrencilerinin en çok merak ettiği 5-6 Ocak tarihinde girdikleri sınav sonucunu ne zaman öğrenecekler? Sonuçlar Spothaber.com'da

 

 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı geçtiğimiz haftasonu gerçekleşti. Sınavdan çıkar çıkmaz yüzbinlerce öğrencinin düşündüğü tek şey 5-6 Ocak Güz Ara Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı idi. Finallerin 1 aydan biraz daha fazla bir zaman sonunda yapılacağını düşünerek açıköğretim öğrencileri güz dönem 5-6 Ocak ara sınav sonuçlarının bir an önce açıklanması beklemektedir. Şimdi hiç durmadan 9-10 Şubat’ta yapılacak olan Güz Dönemi Dönem Sonu ( Final ) Sınavına çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Ara Sınavda çoğu bölümün kitaplarının ilk 4 ünitesinden sorumlu idik. Dönem sonu sınavında ise kitaplarda bulunan üniteleri tamamından sorumlu olacağız. ( Buyıl dağıtılan yeni kitaplar baz alınarak ) 

 


2013 Aöf Sınav Sonucu, 5-6 Ocak Aöf Sınav Sonuçları nezaman açıklanacak? Aöf sınav sonuçları hakkında açıklama yapıldımı? Aöf sınav sonuçları açıklaması neden geç kaldı?  AÖF 2013 Sınav sonuçları nezaman, nasıl yayımlanacak? ÖSYM bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı... www.s

pothaber.com

 

 

 
Aöf sınaf sonuçları bilgisi için: Açıköğretim Fakültesi vize sınav sonuçları (AÖF 2013)'e katılan adaylar TC Kimlik no ile  ( anadolu.edu.tr   ) adresten tıklayarak ulaşabilirsiniz.


- Elektonik Haber Ajansının sizler için yakından takip ettiği, (Açıköğretim Fakültesi AÖF) 5 Ocak ve 6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan sınav sonuçları hakıkında henüz bir açıklama yapılmadı fakat bu Vumartesi açıklanması bekleniyor.


Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca... cevabın tamamını görmek için tıklayınızVe aöf sınav tarihleri:


Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013


Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013


AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz bu sayfada yer alacaktır. Şayet açıklandığında anında buradan öğrenebileceksiniz. AÖF sınav sonuçları açıklandığı taktirde TC kimlik no ile e-öğrenme portalını açabilir ve açılan sayfada ilgili yerleri doldurarak aöf sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

 
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum