Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
13.10.2013 09:08:03

Beyaz Show'a Güneşi Beklerken ekibi katıldı Kerem Bursin çok yakışıklı Beyaz Beyaz

Beyaz Show'un önceki akşam ilk sezon programı yayın hayatına başladı. Beyaz Show'un yayın hayatına başladığı ilk bölümüne Güneşi Beklerken ekibin,n genç oyuncuları katıldı. Beyaz Kerem Bursin'in hayatını anlattı, kaslarıyla dalga geçti stüdyo kahkaha tufanı yaşadı. Beyez Show Güneşi Beklerken ekibi video izle.
Beyaz Show'a Güneşi Beklerken ekibi katıldı Kerem Bursin çok yakışıklı Beyaz Beyaz

Dün akşam TV ekranlarının 18 yılını tamamlamış gedikli şov programlarından Beyaz Show, yeni yayın dönemine start verdi. İlk bölümde konukları Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin oldu. Roberto Carlos da konuk olacaktı, ancak hava değişiminden ötürü hastalanmış ve programa gelememiş. Onun yerine programın ilerleyen bölümlerinde Adanalı Ronaldo denilen Gökmen programa katıldı.

Dün akşam Beyaz Şov'da neler oldu? Özellikle Güneşi Beklerken dizisi müdevimlerini heyecanlandıran dün akşamki bölümde, yakışıklı oyuncular Kerem Bürsin ve İsmail Ege Şaşmaz çok konuşuldu. Kerem'e herkes çok hayranmış, bu anlaşıldı. Özellikle karın kaslarının baklava baklava olmasından ötürü, Beyaz ve izleyiciler 'aç, aç, aç' diye bağırsalar da Kerem Bürsin çok utandı ve 'doğru olmaz' şeklinde yanıt verdi.

Beyaz dün gece yine çok muzipti. Kendisi ilerlemiş yaşına rağmen, gencecik yakışıklı çocuklarla aşık atmaya çalıştı. Özellikle İsmail Ege Şaşmaz'ı laflarıyla ezmeye çalıştı, ancak Güneşi Beklerken'in yakışıklı çocuğu 'Barış' buna izin vermedi ve o da karşı ataklarıyla üste çıktı. Geceye Fettah Can şarkıları damgasını vurdu. Adeta bir konser gibi şarkılarını söyleyen Fettah Can, izleyenleri eğlendirdi.

İşte dün akşam Beyaz Show'da neler olduğunun özeti ve videosu Spothaber.com'da. Beyaz Show'un tamamını tek parça izlemek için yukarıdaki video izle denilen yere tıklayın.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum