Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
14.08.2013 00:00:00

CHP dans eden o 2 kadını kovdu!

Bundan yaklaşık 2 hafta önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kaleminde görevli iki genç kadının, gizlice Kılıçdatroğlu'nun odasına girerek dans ettiği ve dans görüntülerinin Facebook'ta paylaşıldığı gündeme gelmişti. CHP dans eden o iki genç kadını kovdu.
CHP dans eden o 2 kadını kovdu!

CHP'de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kaleminde görevli iki genç kadının dans görüntüleri, işten çıkarılmalarına neden oldu.

 

Hürriyet'e bilgi veren CHP kaynakları, P.K. ve E.C. adlı, özel kalemde görev yapan iki kadın çalışanın, bundan yaklaşık iki hafta önce, Kılıçdaroğlu'nun ofisinde olmadığı bir zaman diliminde, müzik açarak dans ettiklerini, bunu görüntüleyen bir başka kişinin de, facebook" href="http://spothaber.com/arama/facebook">facebook sayfasında görüntüleri paylaştığını belirttiler.

 

CHP Genel Merkezi de, görüntülerin facebook'da geniş şekilde paylaşılması ve hatta bazı televizyon kanalları tarafından kullanılması üzerine olaydan haberdar oldu.

 

Edinilen bilgiye göre, Genel Başkan katında yaşanan bu ciddiyetsizlik nedeniyle, P.K. ve E.C. adlı görevlilerin işlerine dün akşam itibarıyla son verildi.

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum