Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
09.11.2013 00:12:26

Dila Hanım son bölüm izle full (44.bölüm)

Dila Hanım aynı gününde ve aynı saatinde yine Show Tv ekranlarında fırtınalar kopardı. Dila Hanım son bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için Dila Hanım son bölüm spothaber.com farkıyla burada..
Dila Hanım son bölüm izle full (44.bölüm)

Dila Hanım son bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti. Show Tv ekranlarında reyting rekorları kırıyor. Dila Hanım'da Rıza Bey çok zorda. Rıza içeride kızının ve Dila Hanım'ın hasretiyle aklanmayı bekliyor.

Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım 44.bölüm izle, Dila Hanım son bölümü full izle, Dila Hanım izle, Dila Hanım yeni bölüm izle, Dila Hanım yeni bölüm izle

Dila Hanım yeni bölümde neler oldu merak edenler için yeniden sizlerle. Dila Hanım yeni bölüm izle. 

Rıza Dila’dan avukatı olmasını ister. Dila ise zor bir kararın eşiğine gelmiştir; ölen kocasının davasında Rıza’nın avukatı olmak Dila için zordur. Dila’nın kararı ne olacaktır?

DİLA HANIM SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..


Azer Fatma’nın kendisine verdiği haberin şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şokundadır. Fatma’nın beklediği bebeğin kendisinden olmadığını düşünür. 
Sultan oyunlarına devam etmektedir. Sultan Fatma’nın odasından aldığı elbise ve takıları Yasemin’in odasına saklar. Fatma odasından kaybolan eşyaları Yasemin’in odasında bulunca Yasemin’i hırsızlıkla suçlar ve Yasemin’i evden kovar. Yasemin’in suçsuz olduğu anlaşılacak mıdır?
Suat Azer’le işbiriğine girmiştir. Mahkemede Azer’i gizli tanık olarak sunacaktır. Azer’i mahkeme salonunda gizli tanık olarak gören Rıza’nın tepkisi ne olacaktır?

Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım 44.bölüm izle, Dila Hanım son bölümü full izle, Dila Hanım izle, Dila Hanım yeni bölüm izle, Dila Hanım yeni bölüm izle

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum