Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
23.06.2013 00:00:00

LYS 2013 Puan Hesaplama robotu. LYS 3 Puanını Tıkla öğren Puan hesaplama motoru tıkla

Bugün binlerce öğrenci aday LYS 2013 LYS 3'e girdi. Sınavdan çıktıktan hemen sonra sonuçlarını merak eden öğrenciler. Öğrenciler netlerini girerek puanlarını hesaplayabilir. LYS 2013 LYS 3 Erebiyat - Coğrafya Puan hesaplama robotu kullanarak tahminen bir puan elde ediyorlar. LYS 2013 Puan Hesaplama robotu spothaber.com'da. Edebiyat ve coğrafya dalında yarışan öğrencileri sınavdan çıktı. LYS 2013 LYS 3 Puan hesaplama robotu tıkla öğren.
LYS 2013 Puan Hesaplama robotu. LYS 3 Puanını Tıkla öğren Puan hesaplama motoru tıkla

 

 

Tek oturumda yapılan sınav, 120 dakika sürecek. LYS-3'te, Türk dili ve edebiyatı testi ile Coğrafya-1 testi yer alacak. Türk dili ve edebiyatı testinde, 56 soru bulunacak ve 85 dakika cevaplama süresi verilecek. Coğrafya-1 testinde ise 24 soru yer alacak ve 35 dakika cevaplama süresi tanınacak. Testler ayrı soru kitapçıklarında olacak ve tek cevap kağıdı kullanılacak.

 

 

 

 

LYS 3 EDEBİYAT COĞRAFYA PUAN HESAPLAMA ROBOTU TIKLA ÖĞREN


 

 

Adayların çoğunluğu, kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için sabah erken saatlerden itibaren sınav yerlerine geldi. Sınavların yapıldığı binalara girişte adayların ve sınav görevlilerinin üstleri, emniyet görevlileri tarafından elle ve dedektörle arandı. Adaylar, sıra numaralarının bulunduğu yerlere oturtuldu.

 

Salondaki görevliler, adayların tek tek kimlik kontrollerini yaptı. Gerekli kimlik kontrolleri ve yerleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra salon başkanı sınavda uyulacak kuralları adaylara hatırlattı. Daha sonra soru kitapçıkları, kalem, silgi dağıtıldı. Cevap kağıtlarındaki gerekli yerler adaylarca doldurulduktan sonra sınav başladı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum