Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
30.01.2013 00:00:00

Müslüm Gürses Öldü mü? Muhterem Nur konuştu!..

Yoğun bakımda tedavisi süren Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur artık tüm umutların söndüğünü söyledi... Müslüm Gürses son durum ne? Herkes taburcu olmasını beklerken durumu dahada kötüye giden Müslüm Gürses Ölecek mi? Müslüm Gürses' n hayat arkadaşı Muhterem Nur ile yapılan röportajdan sonra Müslüm Gürses hakkında üzücü haberler aldık... Müslüm Gütses Ölecek mi? Müslüm Gürses son durum...
Müslüm Gürses Öldü mü?  Muhterem Nur konuştu!..

Herkes Müslüm Gürses'in hastaneden taburcu olacağı günü beklerken, sanatçıdan yine üzücü bir haber geldi. Kasım ayında by-pass ameliyatı geçiren; sonrasında karaciğer ve böbrek yetmezliği sorunu yaşayan, Müslüm Gürses'in yoğun bakım süreci uzadı. Nedeni ise 59 yaşındaki sanatçının akciğerinde gelişen enfeksiyon. Bir süre önce yoğun bakım ünitesinden normal odaya geçmesi için hazırlanan sanatçı aniden gelişen akciğer problemi nedeniyle yeniden operasyon geçirmek zorunda kaldı. Gürses, hareket etmemesi gerektiği için 10 gündür uyutuluyor. Sanatçının 3 hafta daha uyutulması planlanıyor.

Müslüm Gürses'in bir an olsun yanından ayrılmayan ve bu süreçte sessizliğini koruyan hayat arkadaşı Muhterem Nur Habertürk'e konuştu.

Muhterem Nur, "Ümidim kesildi. Doktorlar durumunu aydınlık görmüyorlar. 3 aydır yatakta, her tarafı yara içinde. Giderken dönüp arkasına öyle bir baktı ki, bir daha dönemeyecek dedim. Eğer geri dönerse bu bir mucize olur. Durumu kötüye gidiyor. Artık ümit kesildi." diyerek gözyaşlarına boğuldu.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum