Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
19.10.2013 09:35:23

TC Kimlik no ile SSK sorgulama, SGK gün sayısı ve yatan prim öğrenme sayfası

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama, SSK Sicil No Sorgulama, SGK Emekli Maaşı Hesaplama gibi online işlemlere kolayca buradan kolayca ulaşabilirsiniz. SSK sorgulama sayfası Spothaber.com'da.
TC Kimlik no ile SSK sorgulama, SGK gün sayısı ve yatan prim öğrenme sayfası

"SSK Sorgulama" sayfası yoluyla, SSKkonusunda tüm merak edilenleri öğrenebilir,SSK Sorgulama ve diğer SSK işlemleri için bu sayfaya bakınız.

SGK ve SSK sorgulama yapanlar Hizmet dökümlerini internet üzerinden alabilirler. Sosyal Güvenlik Kurumu SSK prim günü sorgulama emeklilik yaşı hesaplama sistemi bu sayfada.

Şifresiz olarak SSK Sorgulaması yapabilir,SGK Hizmet Dökümü alabilirsiniz. Ayrıca SSK Sicil No Sorgulama, SSK Prim Sorgulama,SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama gibi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz.

SSK SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü alma ve öğrenme sayfası. SSK Hizmet Dökümü nüzü aşağıdaki SSK Sorgulama ekranından kolaylıkla hemen alabilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü almak için bazı bilgilerin girilmesi gerekiyor. SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır? Video ile anlatımını izleyebilirsiniz veya videonun hemen altındaki  SGK Hizmet Dökümü Sorgulama öğrenme Tablosunu kullanabilirsiniz.

SGK, SSK Hizmet Dökümü'nü yeniden şifresiz görebilme imkanı sağladı. SSK Hizmet Dökümü'nü görmeniz için önce yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Önünüze gelecek ekranda "TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Sonrasında açılacak sayfada "4A Hizmet Dökümü" linkine tıklayarak, SSK Hizmet Dökümü'nü görebilirsiniz. SGK Hizmet Dökümü'ne "edevlet şifresi" ile turkiye.gov.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

SGK Kurumuyla tek çatı altında toplanan SSK kurumuna borcunuzu öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Daha sonra “e-Devlet Şifresi” bölününü tıkladıkdan sonra “T.C. Kimlik No” ve “e-Devlet Şifrenizi” yazarak SSK Borç Sorgulama panelini görüntüleyebilirsiniz.

ssk

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum