Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
03.10.2013 16:57:49

Trabzonspor Lazio maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? TS Lazio

Trabzonspor Lazio maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bunu gerçekten çok mu merak ediyorsunuz? Sizin yüzünüzden bir sürü azar işittik. Konudan sapmayalım, evet Trabzonspor Lazio maçının tarih, saat ve kanalının bu haber sitesinde olduğunu söylüyorduk.
Trabzonspor Lazio maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? TS Lazio

Trabzonspor Lazio maçının saati ve kanalının merak edildiği bu kritik günde bakalım neler neler olacak? Trabzonspor Lazio maçı saat kaçta, hangi kanalda, ne zaman? Trabzonspor Lazio maçında neler oldu neler olacak? TS Lazio maçını sizce kim kazanır? Trabzon Lazio maçının iddia oranlarını da verdik de onu başka bir haberde verdik, arayıp bulmanız gerekiyor.

Evet bu belki de bizim suçumuzdu, ancak bu üslup çok yanlış. İnsana insan muamelesi yapmak lazım. Aslında çok bir şey istememiştik, sadece bizlere inşaat amelesi gibi davranılmasın yeter, yani sonuçta herkes belli yaşa gelmiş, belli okulları bitirmiş insanlar. Bağırmayla çağırmayla ne halledilenbilir ki? Böyle bir durumda çalışanın motivasyonu ne hale gelir hiç dşünülmüyor. İnsanın kendi topuklarına sıkması bu olsa gerek. Eksiklerimiz güzel yollarla söylenseydi şayet hiç bu noktalara gelir miydik?

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum