Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
31.03.2013 00:00:00

Türkiye'de saat şuan kaç? Saatler ileri alındı mı? Saat kaç?

Yaz Saati uygulamasına geçildi. Bir çok kişi saatlerini ileri alırken bir çok kişi almadı. Unutanlar oldu, geri sananlar oldu. Akıldaki soru şu Türkiye'de saat şuan kaç? Gün ışığından daha fazla yararlanabilmek için yaz saati uygulamasına geçilmişti. Türkiye'de şuan saat kaç? Saatlerimiz dün gece yarısı 03.00'dan itibaren 1 saat ileri alındı. Bilen bilmeyen herkes saatini ileri alacak. Türkiye'de saat şuan kaç? Yaz saati uygulamasına geçildi.
Türkiye'de saat şuan kaç? Saatler ileri alındı mı? Saat kaç?

Türkiye'de yaz saati uygulamasına geçildi. Saatler dün gece yarısı 03.00'dan itibaren 1 saat ileri alındı. Bilen bilmeyen herkes saatlerini 1 saat ileri alacak. 

 

Karar çerçevesinde, bütün yurtta saatler, 31 Mart Pazar günü saat 03.00'den (Cumartesi gününü Pazar gününe bağlayan gece) itibaren bir saat ileri alınacak. Saatler, 27 Ekim 2013 Pazar günü saat 04.00'te tekrar geri alınacak.

Bugün Pazar günü olması çalışanları sevindirdi, Yaz saati uygulamasından dolayı her sene bir çok kişi iş yerine 1 saat geç gidebiliyordu. Ancak bu sene pekde öyle bir durum yaşanmadı. Türkiye'de saat şuan kaç? Bu sene uygulanmayacağı artık kalkacağı söylenen Yaz saati uygulaması bu yılda uygulandı.
 
 
İŞTE TÜRKİYE'DE Kİ GÜNCEL SAAT AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

 

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum