Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
15.09.2013 16:53:04

Yetenek Sizsiniz Türkiye erotik dans

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2013 sezonu büyük bir coşkuyla açıldı açılmasına da biraz fazla açıldı. Yani seksi dans gösterisi, oralarını buralarını mevzuları, Acun Ilıcalı'nın fantazi çıkışları, bıçak yalamalar, bele dolamalar, oynamalar zıplamalar, atlar eşekler, kime niyet kime kısmetler. Yetenek Sizsiniz Türkiye fena geldi, ratingleri salladı, sosyal medyayı salladı yani durumlar böyle.
Yetenek Sizsiniz Türkiye erotik dans

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2013 sezonu yine Acun Ilıcalı başarısıyla başladı. Acun Ilıcalı ilk programında yine birinci oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye bu sezona da çok iyi başladı.  Bu sezon yayınlanan ilk bölüme baktığımızda ilk olarak göze çarpan şey, yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Sergen Yalçın'ın olmamasıydı ve onun yerine ise Esen Yenenler geldi ve Star TV kanalında Esen Yenenler ayrıca gece saatlerinde de program hazırlayıp sunmaya devam ediyor.

Dün akşam Bursa'dan ekranlara gelen Yetenek Sizsiniz Türkiye'de ilk haftanın yarışmacıları arasında en çok dikkat çeken isimlerden birisi ise Gaziantep'li yarışmacı Halit Büyükkaplan oldu ve Halit Büyükkaplan, vantilatör'ü dili ile durdurarak büyük bir dikkat çekti ve ilk haftanın akıllarda kalan ismi oldu.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum