Bugün

19 °C

Yarın

16 °C
07.06.2013 00:00:00

Benim Çocuğum Film Fragmanı İzle.. Seanslar.. Ne Zaman Vizyonda?

Benim Çocuğum, aslında bir belgeseldir. Bugün vizyona giren Benim Çocuğum filmi ne zaman vizyona girecek? 7 Haziran 2013 cuma günü vizyona giren Benim Çocuğum film fragmanını spothaber.com farkıyla izleyebilirsiniz. LGBTT bireylerin sıkıntılarına dikkat çeken ve eşcinselliği konu edinen film, izleyiciye pek çok yerde gerçek hayattan pasajlar sunuyor.
Benim Çocuğum Film Fragmanı İzle.. Seanslar.. Ne Zaman Vizyonda?

Benim Çocuğum filmi, 7 Haziran 2013 itibari ile vizyonda. Toplumun tabu konularından biri olan eşcinselliği konu eden film, çarpıcı bir özellik taşıyor.

 

Vizyon Tarihi: 07 Haziran 2013

Yapımı : 2013 - Türkiye

Tür : Aile ,  Belgesel

Yönetmen : Can Candan

Oyuncular :  -

Senaryo : Can Candan

Yapımcı : Ayşe çetinbaş ,  Can Candan


 

Film Özeti

Ergenlikten yetişkinliğe geçen sevgili çocuğunuz bir gün sizi karşısına alıp, kendisiyle ilgili bilmediğiniz bir gerçeği açıklıyor. "Benim cinsel kimliğim senin dışarıdan gördüğün gibi değil" diyor ve sizden anlayış bekliyor. Sırf cinsel kimliğini farklı hissediyor diye biricik evladınıza kızabilir misiniz? Onu suçlar mısınız? Bir insan cinsel kimliği fiziki görünüşünden farklıysa suçlu mudur? Türkiye'den 5 ailenin katılımıyla hayata geçirilen belgesel projesi lezbiyen, gey, biseksüel ve trans çocuklarının hikayelerine bu sefer anne-babaların gözünden bakıyor. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum