Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
12.10.2013 15:43:07

Hükümet Kadın 2 fragmanı yayınlandı! Ne zaman vizyonda? Demet Akbağ

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı Hükümet Kadın'ın devamı niteliğindeki Hükümet Kadın 2'nin fragmanı yayınlandı. 8 Kasım 2013 tarihinde vizyona girecek olan Hükümet Kadın 2'nin baş rolünde yine Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat yer alıyor. Hükümet Kadın 2 fragmanı yayınlandı! Ne zaman vizyonda? İşte Hükütmet Kadın 2 fragmanı Spothaber.com'da.
Hükümet Kadın 2 fragmanı yayınlandı! Ne zaman vizyonda? Demet Akbağ

İlk filmiyle büyük bir başarı yakalayan Hükümet Kadın filminin devamı niteliğindeki Hükümet Kadın 2 filminin fragmanı yayınlandı. Yönetmen ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı Hükümet Kadın 2, yine büyük bir kahkaha tufanı yaratacak.

Hükümet Kadın 2 fragmanı Spothaber.com'da. Fragmandan anlaşılacağı üzere, Mardin'in Midyat ilçesinde seçimleri kazanmak için yarışan bir adam ve bir kadının hikayesinin anlatıldığı Hükümet Kadın 2, senarist Sermiyan Midyat'ın kendi büyükannesinin gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiş.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın kendi babaannesinin yaşamından esinlenerek kaleme aldığı Hükümet Kadın filminde Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat'ın hikayesini izlemiştik. Başrolünde Demet Akbağ'ın yer aldığı film, izleyici tarafından ilgiyle karşılanınca ikinci bir devam filmiyle seriyi sürdürme kararı alındı. Çekimleri yine Mardin'de gerçekleşecek olan 'Hükümet Kadın 2' filminin diğer başrollerinde ilk filmde olduğu gibi Ercan Kesal ve Sermiyan Midyat yer alacak.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum