Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
13.10.2013 20:07:33

3 Adam 2. bölüm full tek parça izle 12 Ekim 2013 bölümü

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” 2. bölümüyle dün akşam Star Tv'de sevenleriyle buluştu. 1. bölümde Murat Boz'u konuk eden 3 Adam bu akşam yine bombaları peş peşe patlattı. 3 Adam'ın 12 Ekim 2013 bu akşam ki konuğu başarılı teknik adam Yılmaz Vural ve O Ses Türkiye'den tanıdığımız Ayda oldu.
3 Adam 2. bölüm full tek parça izle 12 Ekim 2013 bölümü

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” 2. bölümüyle bugün Star Tv'de sevenleriyle buluştu.
1. bölümde Murat Boz'u konuk eden 3 Adam bu akşam yine bombaları peş peşe patlattı.

3 Adam'ın 12 Ekim 2013 akşamında ki konuğu başarılı teknik adam Yılmaz Vural ve O Ses Türkiye'den tanıdığımız Ayda oldu. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak programa yine bomba gibi başladı.

Geçtiğimiz hafta Hadise'yi taklit eden İbrahim Büyük Ak yaptığı espirilerle izleyen herkesi gülme krizine soktu. Hadise taklitinden sonra Nişantaşı'da bir güzellik merkezine giden İbrahim Büyükak Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç'un gazabına uğradı.

Ayağında tırnak batması olduğu için pedikür yapıldığını söyleyen İbrahim Büyükak Eser Yenenlerin ayaklarını şahin pençesine benzetti..
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum