Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
02.11.2013 14:22:05

3 Adam fragman izle. Bu hafta 3 Adam konukları kim? 2 Kasım 2013

Bu akşam Star TV ekranlarında ekrana gelecek olan 3 kafadar Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç yine kahkaha tufanı yaratacak. 3 Adam konukları bu hafta kim? TV'de de dönen 3 Adam fragman videosunda ser veriliyor, sır verilmiyor. Konuklar sürpriz olacak ve tek bildiğimiz şey, kahkahalar havada uçuşacak...
3 Adam fragman izle. Bu hafta 3 Adam konukları kim? 2 Kasım 2013

Star TV'nin sevilen gece şovu 3 Adam bu hafta yine komedi bombardımanı yaratacak. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğzuhan Koç tarafından sunulan 3 Adam gece şovunun fragmanı Star TV'nin sitesinden yayınlandı. Ancak sürprizleri seven komedyenler konukları hakkında ser veriyor, sır vermiyor.

Bu hafta 2 Kasım 2013 cumartesi gecesi saat 23.30'da başlayacak olan 3 Adam'da bu hafta kimler konuk olacak? 3 Adam fragmanı yayınlandı, ancak konukların kim olduğu fragmanda yer almıyor. Bu yüzden 3 Adam'ın bir sürprize hazırlandığını söyleyebiliriz. 

3 ADAM FRAGMAN İZLE

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu “3 Adam” ismiyle  her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturan “3 Adam” bu hafta da ekran başındaki izleyiciye keyifli anlar yaşatacak. 

Yayın günü: 2 Kasım Cumartesi
Yayın Saati: 23.30

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum