Bugün

13 °C

Yarın

23 °C
06.10.2013 00:03:05

3 adam müthiş O Ses Türkiye Murat Boz Adriana Lima

Star TV ekranlarında yayınlanan Üç adam adlı programda müthiş O ses Türkiye taklidi dikkat çekti.Murat Boz programa hediye olarak Adriana Lima posteri hediye etti. Tam bir bekar evi muhabbeti, Adriana Lima posterini kapıştılar. Eser Yenenler, Murat Boz'a "Senin memelerin varmış abi!" diyerek takıldı!.. Eser Yenenler, Murat Boz'un memelerine karşı kendi memelerini gösterdi!.. İbrahim Büyükak gayet seksi bir Hadise oldu!.. 3 Adam O Ses Türkiye'deki jüri üyelerini bir taklit etti ki bu kadar olur. Eser Yenenler Gökhan tiplemesiyle müthişti. Oğuzhan Ebru Gündeş'i harika taklit etti.
3 adam müthiş O Ses Türkiye Murat Boz Adriana Lima

Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'a Adriana Lima posteri hediye etti. 

3 Adam adlı programda ana konu Murat Boz'un memeleri oldu. Murat Boz'un şişmanladığı söylenen bir dönemde çekilen "büyük memeli" fotoğrafları programda tartışıldı. 

MURAT BOZ: HAYATIMIN HİÇBİR DÖNEMİNDE BÜYÜK MEMELİ OLMADIM!

Murat Boz, bir fotoğrafında büyük memeli çıkmasını fotoğraf yanılmasına bağladı. Murat Boz, "Hayatımın hiçbir döneminde büyük memeli olmadım." dedi. 

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak O Ses Türkiye'yi canlandırdı. İbrahim Büyükak, Hadise'nin seksapalitesini bir sundu ki, harika. İbrahim Büyükak, yarışmacıyı tavlamak için her türlü seksi özelliğini Hadise'ce kullandı. Gökhan taklidi ile Eser Yenenler koca göbeği ve 'Biz nerdeyiz abi ya" şaşkınlığı ile tam bir Gökhan tiplemesi çizdi. Murat Boz yanlarındaydı, 

3 Adam 3+1'den sonra yeni ismiyle harikaydı. 

haberevet.com/video/3-1-adam-murat-boz-taklit-ustune-taklit-video-izle-star_704922.html" target="_blank">TIKLA İZLE - 3 ADAM VE MURAT BOZ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ

O Ses Türkiye, 3 Adam ile yepyeni bir kimlik kazandı. Murat Boz, 3 Adam'ın konuğuydu. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Murat Boz'u gülmekten yerlere yatırdı. 

MURAT BOZ: 15 YAŞINDA YURTTA KALDIM

Murat Boz programda hayatını anlattı. Nasıl şöhret olduğunu dile getirdi. "Annem, babam, ailem bana çok destek oldular. 15 yaşınde Ereğli'den İstanbul'a gelmem benim için dönüm noktası oldu. Endüstri Meslek Lisesi eğitimi sırasında yurtta kaldığını söyleyen Murat Boz, en önemli arkadaşlıklarını yurtta kurduğunu söyledi.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum