Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
10.11.2013 09:34:51

3 Adam son bölüm Arda Turan ve Denet Akbağ konukları izle! 3 Adam 9 Kasım 2013 ful izle

3 Adam dün akşam yine nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. 3 Adam'ın dün akşamki konuğu Demet Akbağ oldu. Hükümet Kadın 2'de küçük bir rol alan ünlü futbolcu Arda Turan'da programa canlı telefon bağlantısı ile bağlandı. 3 Adam yayınlanan son bölümü ful izle. 3 Adam dün akşam kırdı geçirdi. Arda Turan Eser'i espirileriyle geçti. 3 Adam canlı canlı ful izle. 3 Adam özeti ve canlı izle spothaber.com'da.
3 Adam son bölüm Arda Turan ve Denet Akbağ konukları izle! 3 Adam 9 Kasım 2013 ful izle

3 Adam dün akşam yine yep yeni bir bölüm ile ekranlara geldi. 3 Adam canlı olarak izle. Demet akbağ ve Arda Tyran dün 3 Adam'ın konuğu idi. 3 Adam'a İspanya'da fırtınalar est,ren milli takım kaptanımız Arda Turan katıldı. nCanlı telefon bağlantısı ile espiriler havada uçuştu. 3 Adam yayınlanan son bölümü izle. 3 Adam dün akşam çocuk korosu Demet Akbağ ve Arda Turan ile kırdı geçirdi.

3 ADAM DON BÖLÜM PERFORMANSI TIKLA İZLE

3 Adam programına telefonla bağlanan Arda Turan'ın Hükümet Kadın 2 filmindeki kamera arkası görüntüleri izleyicileri çok güldürdü.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu “3 Adam'da bu hafta yine renkli anlar yaşandı. Üç Adam'ın canlı yayın konuğu 'Hükümet Kadın 2' filminin oyuncusu Demet Akbağ oldu. Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği filmin konuk oyuncusu Milli Futbolcu Arda Turan'da yayına telefonla bağlanarak film setinde yaşanan olayları anlattı. 

 

GOLLERİ NEDEN KAÇIRIYORUM SANIYORSUN


Programda Hükümet Kadın 2 filminde Arda Turan'ın oynadığı sahnenin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Demet Akbağ Arda'nın oyunculuk yeteneğinin çok iyi olduğunu belirterek 'prova kayıt diyorum, asla tekrar olmuyordu' dedi. Akbağ Arda'nın filmde gol atması gerekirken heyecandan gol kaçırdığı söylemesi gülüşmelere neden oldu. Demet Akbağ Arda'nın oynadığı rol için 'abla sene 1949 olduğu için günümüzün hareketlerini yapmayım. O dönemin hareketlerini yapayım. Bu dönemin hareketlerini yaparsam dikkat çeker' diye uyarıda bulunduğunu söyledi. 

Eser Yenenler, Akbağ'ın bu sözleri üzerine 'Arda sen 1949 yılının futbolunu mu oynuyorsun' diye takılınca Arda Turan anında espiriyi patlatarak 'golleri neden kaçırıyorum sanıyorsun sen' diyerek Eser'e cevap verdi. Arda'nın cevabı salonda gülüşmelere neden oldu.

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum