Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
10.10.2013 00:07:16

3+1 3 Adam ne zaman? 3 Adam ne zaman yayınlanıyor? 3+1 hangi gün

3+1 3 Adam ne zaman? 3 Adam ne zaman yayınlanıyor? 3+1 hangi günler yayınlanıyor? 3 Adam Murat Boz.... Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” ismiyle her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.
3+1 3 Adam ne zaman? 3 Adam ne zaman yayınlanıyor? 3+1 hangi gün

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” ismiyle  her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.
 

Star tv ekranlarında başlayan eski adıyla 3+1 yeni adıyla 3 adam programı izleyen herkesi kahkahalara boğdu. Sunuculuğunu Oğuzhan Koç, Esen Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın yaptığı programın konuğu Murat Boz'du.

Oğuzhan Koç, Esen Yenenler ve İbrahim Büyükak O ses Türkiye taklidiyle izleyen herkesi kahkahalara boğdu. Murat Boz ise bu üç kafadara öyle güzel uyum sağladı ki izleyen herkes bu dörtlünün yaptıklarına hayran kaldı.

Özellikle Eser Yenenler'in Gökhan taklidi şovu tavan yaptırdı. İbrahim Büyükak'ın Hadise kılığına girmesi ise hem abes hemde çok komik olmuştu..

Yarışmanın bir diğer bombası ise Murat Boz'un sevgilisi oldu. Programa yarışmacı rolünde katılan Melis Hadise'nin Hadi Deli Oğlan şarkısına playbak yaptı..

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum