Bugün

19 °C

Yarın

16 °C
13.12.2012 00:00:00

Adnan hocanın kızlarının yeni fotoğrafları

Adnan Hoca'nın müridleri genç ve güzel bayanlar yeni fotoğraflarıyla yeniden dikkat çekmeyi başardı. Adnan Hocanın sıradışı müridleri seksi pozlarıyla kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor.
Adnan hocanın kızlarının yeni fotoğrafları

Son dönemde ekranlarda sergilediği ilginç dans figürleriyle dikkatleri çeken Adnan Oktar ve kızları kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor. Güzellikleriyle olduğu kadar aldıkları eğitim ve birbirlerine çok benzemesiyle dikkat çeken Adnan Oktar'ın kızları, son resimlerini sosyal medyada paylaştı.

 

Adnan Oktar KİM?
(1956, Ankara), cemaat lideri, araştırmacı, yazar, BAV kurucusu. Kamuoyunda kendisinin, zaman zaman Adnan Hoca olarak da anıldığı olmuştur. Cemaatiyle birlikte hazırladığı kitaplarda kullandığı mahlas Harun Yahya'dır. Taraftarları arasında Ahmet ismini de kullanmıştır.
 
Cemaatiyle birlikte ateizm, Darwinizm ve Siyonizm karşıtı görüşlerini savunduğu kitaplar ve belgeseller hazırlamıştır. Kurucusu olduğu Bilim Araştırma Vakfı (BAV), kendi sitesinde amacının "dünya çapında barış, huzur ve sevgi ortamı oluşturmak" olduğunu ifade etmiştir. BAV'ın, evrim karşıtı olduğu ve yaratılışçılığı savunduğu ve bu duruşu yaygınlaştırmak için konferanslar düzenlediği bilinmektedir.Çeşitli basın organlarında kendisini bazı suçlarla itham eden iddialarla da gündeme gelmiştir.
 
Adnan Oktar, 2 Şubat 1956 yılında Ankara'da doğdu. Asıl adının Adnan Arslanoğulları olduğu öne sürülmektedir.Basında yayınlanan askerliğe elverişli olduğuna dair Genelkurmay Başkanlığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi tarafından verildiği iddia edilen resmî belgelerde ise adı Adnan Oktar olarak görünmektedir.
 
Annesinin adı Mediha, babasının adı Yusuf'tur. Babasını küçük yaşta kaybetti. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. Ortaokulu Cebeci'de, liseyi Kurtuluş'ta okudu. Liseden sonra özel bir dershaneye gitti. 1979 yılında İstanbul'daki Devlet Güzel Sanatlar Akademisi İç Mimari bölümüne girdi. Bir süre sonra okuldan ayrılan Adnan Oktar, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve Tarih Bölümü'ne girdi. Daha sonra bu okulu da yarım bıraktı.
 
Harun Yahya mahlasıyla yayımladığı 285 adet kitabı olduğu öne sürülür. Bununla birlikte, Harun Yahya imzasıyla yayımlanan kitaplarını cemaati ile birlikte hazırlamaktadır.
 
 

haber.com/resimler/galeri/5_2252.jpg" />

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum