Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
03.09.2013 16:33:02

Ahu Tuğba ne yapacak? Çok hasta çok

Yeşilçam'ın vazgeçilmez oyuncularından Ahu Tuğba pençesine düştüğü hastalıkla mücadele ediyor. Ahu Tuğba'nın durumu ciddi. Ünlü oyuncu haftalardır kan kusuyor. Ahu Tuğba'nın sevenleri ünlü oyuncuya geçmiş olsun mesajı gönderiyor. Herkes kan kusan Ahu Tuğba'nın sağlığına kavuşması için dua ediyor.
Ahu Tuğba ne yapacak? Çok hasta çok

 

Bir zamanlar erkeklerin yüreklerini hoplatan güzeller güzeli Ahu Tuğba amansız gelen hastalığın pençesinde savaşıyor. Ahu Tuğba2nın akciğerleri iflas etmek üzere. Kan kusan Ahu Tuğba'ya her an akciğer nakli gerekebilir. Ahu Tuğba hastanede tedavi görüyor. Ünlü ouyuncuya akrabaalrı, sanatçı dostları ve sevenleri dua ediyor. Ahu Tuğba izmir'de tedavi oluyor.

 

Ahu Tuğba hastanede... İki haftadır ağzından kan gelen oyuncunun akciğerinin iflas etme riski var.


OLCAY ÜNAL SERT


İzmir’de hastaneye kaldırılan Tuğba, “İki haftadır ağzımdan kan geliyor. Endoskopi çektiler, tahliller sürüyor. Diğer sağlık sorunlarımdan dolayı anestezi yapamıyorlar. En büyük korkum ise kanser. Umarım böyle bir sonuçla karşılaşmam. Akciğer nakli gerekebilir. Kendimi biraz toparladıktan sonra İstanbul'daki doktoruma gideceğim. Son dönemde bana atılan iftiralar yüzünden çok zor günler geçirdim. Vücudum iflas etmiş olabilir... ” dedi.

Ege Üniversitesi’nde tedavisi süren 50 yaşındaki sanatçı, iki yıl önce Bodrum’da öksürük nöbeti geçirmiş, akciğerinde kist ve baloncuk tespit edilmişti.
Ahu Tuğba'nın rahatsızlığını öğrenen İbrahim Tatlıses twitter'dan 'Değerli arkadaşım Ahu Tuğba'ya Allah'tan şifa diler tekrar sağlığına kavuşmasını dilerim Ahu harbi kızdır severim' notunu paylaştı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum