Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
31.10.2013 11:30:52

Aramızda Kalsın 5. bölüm tamamını izle Cıvan ile Yadigâr 6. bölüm fragmanı video

Star TV'nin merakla beklenen dizisi Aramızda Kalsın 5. bölüm full izlemek için tıklayın. Geçen haftanın tamamını izleyin, ardından da Aramızda Kalsın 6. bölüm fragmanını izleyin. Cıvan ile Yadigâr İstanbul'da kalacak. Aramızda Kalsın bugün saat 20.00'de 6. yeni bölümüyle Star TV'de.
Aramızda Kalsın 5. bölüm tamamını izle Cıvan ile Yadigâr 6. bölüm fragmanı video

Aramızda Kalsın dizisi bu akşam 6. yeni bölümüyle Star TV'de olacak. Aramızda Kalsın 5. bölümün full tamamını izlemek için Spothaber.com'da kalın. 

Star TV'nin en çok sevilen dizilerinden biri olan Aramızda Kalsın hem duygusallaştırmaya hem de güldürmeye devam ediyor.

Yıllar önce çocukken birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Cıvan ve Yadigâr, şimdi yeniden ayrılacaklardı. Ancak kaderin cilvesi onları yeniden bir araya getirecek.

Otelde Yadigâr'ın kocasının eski sevgilisiyle olduğunu gören Yadigâr ve çocukları, apar topar Neriman'ın evine geri dönerler.

Öte yandan Cıvan da İtalya yolundadır. Ancak onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Özellikle afacan çocuk hatıra defteri içn Cıvan'ı dönüşü olmayan bir yolda bırakacaktır.

ARAMIZDA KALSIN 5. BÖLÜM İZLE

Aramızda Kalsın 5. bölümün tamamını izlemek ve 31 Ekim 2013 tarihinde yayınlanacak olan 6. bölüm fragmanını izlemek için Spothaber.com'da kalın. Aramızda Kalsın yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star TV'de. Kaçırmayın!
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum