Bugün

14 °C

Yarın

20 °C
21.10.2013 23:50:57

Beren Saat Kör, sağır ve dilsiz....

Güzeller güzeli oyuncu Beren Saat adeta canlandırdığı karakterlere bürünüp can veriyor. En oynadığı benim dünyam adlı sinema filminde kör sağır dilsiz rolünü canlandıran Beren Saat gerçekte kör, sağı ve dilsiz olmanın nasıl zor bir şey olduğunu anlattı.
Beren Saat Kör, sağır ve dilsiz....

25 Ekim 2013 tarihinde vizyona girecek olan ve gerçekten de büyük bir merakla beklenen Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam'da ünlü oyuncu; kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandırıyor. Filmde karanlığa boğulan Beren Saat, zor bir karaktere büründü.

"Bu karanlıkta ne kadar yaşayabilirsiniz? Kaç gün, kaç saat, kaç dakika?"

Beren Saat'in son filmi olan Benim Dünyam gerçekten de zor bir oyunculuk performansı gerektiriyor. Ünlü oyuncu hem kör, hem sağır, hem de dilsiz olan Ela karakterini canlandırabilmek için yardım almış. "Rolüm için Ercüment Tanrıverdi'nin yardımını aldım. Filmin esin kaynağı Helen Keller'ın internetteki videoları benim için iyi bir kaynak oldu. Onun sesini nasıl kullandığıyla ilgilendim." diyen Saat'in son filmi Benim Dünyam merakla bekleniyor.

Bir Kore filmi olan Black ile olan akıl almaz benzerliğinden ötürü çalıntı olduğu iddialarıyla çalkalanan Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam, sinema severler tarafından merakla bekleniyor. 25 Ekim 2013 tarihinde sinemalarda izleyebileceğimiz Benim Dünyam filminde Beren Saat'in çok zor bir rol olan Ela'yı canlandırması, Türkiye'de ses getireceğe benziyor.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in bu yaz tatil yapmadan çektiği son sinema filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Filmde sağır, kör ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandıran Beren Saat'e usta oyuncu Uğur Yücel eşlik ediyor. Benim Dünyam fragmanı da Spothaber.com'da. Benim Dünyam sinema filmi 25 Ekim 2013'te vizyona girecek.

25 Ekim 2013 günü vizyona girecek olan ve sinemaseverler tarafından çok merak edilen Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam'ın fragmanı Spothaber.com'da. Bayram tatiline denk gelmeyen vizyon tarihi sabırsızlıkla bekleniyor. Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Benim Dünyam fragmanı Spothaber.com'da.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in tüm yaz tatil yapmadan çalıştığı ve Büyükada'da çekimlerini gerçekleştirdiği yeni filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Sinema dünyasında şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok yaratacak olan Benim Dünyam filminde Beren Saat kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'yı, Uğur Yücel de Ela'nın emektar öğretmenini canlandırıyor. İşte Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam'ın fragman videosu Spothaber.com'da.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum