Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
12.10.2013 10:54:19

Beyaz Show ilk bölüm Güneşi Beklerken ekibi( Zeyker) konuk oldu 11 Ekim dün akşamki bölüm ful tek parça izle

Beyaz Show dün 3 aylık aradan sonra ekranlara yeniden merhaba dedi. Beyaz Show'un ilk konukları Güneşi Beklerken Dizisi'nin ekibi katıldı. Beyazıt Öztürk yaptığı espirileri ile yine kırdı geçirdi. Güneşi Beklerken'in başrol oyuncusu Kerem ve Zeynep'i fena halde sıkıştıran Beyazıt Öztürk komik anların yaşanmasına neden oldu. Beyaz Show ilk bölümü ful tek parça izle. Video izle yeni sezon konukları Güneşi Beklerken Dizisi'nin genç oyuncuları oldu.
Beyaz Show ilk bölüm Güneşi Beklerken ekibi( Zeyker) konuk oldu 11 Ekim dün akşamki bölüm ful tek parça izle

Beyaz Show ilk sezona  bomba gibi bir bölüm ile başladı. Güneşi Beklerken'in genç oyuncularının katıldığı yarkışma eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Beyaz Kerem Bursin'in baklava kasları ve jest mimikleir ile dalga geçmesi herkesi kırdı geçirdi. Beyaz Show'un yeni sezonu bölümü canlı canlı takılmadan videosu spothaber'de izleyin. Hande Doğandemir'e sevgilisini soran Beyaz kendi sorduğu sorunun cevabını kendisi aldı.

Güneşi Beklerken'in genç ekibinin yanına birde Fettah Can Beyaz'ın konuğu oldu. Beyazı't Öztürk'ün Dizinin en popüler ismi Kerem Bursin'e ters çevirsem sanki içinden bir Amerikalı çıkacakmış gibi demesi katılan izleticileri kırsı geçirdi. Beyaz Shov 11 Ekim 2013 ilk sezon bölümü tek parça ful izle.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum