Bugün

11 °C

Yarın

16 °C
22.10.2013 23:58:04

Bir Aşk Hikayesi 28.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 29 Ekim 2013

Bir Aşk Hikayesi 28.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle sitemizde yerini alacaktır. Korkut Ceylan aşkı büyük bir gelişmeye şahitlik yapar. Bir Aşk Hikayesi'nde mutlu sona mı gidiliyor? Korkut sevdiğine gelinlik giydirdi. Bir Aşk Hikayesi yeni bölümü ile 29 Ekim salı akşamı yine ekranlarda yerini alacak.
Bir Aşk Hikayesi 28.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 29 Ekim 2013

Bir Aşk Hikayesi sonunda Korkut ile Ceylan'ın evliliğine şahitlik eder. Bir Aşk Hikayesi 28.bölümde neler olacak? Bir Aşk Hikayesi son bölüm ile yine büyük bir aşka şahitlik etmemizi sağladı. 

 

 Bir Aşk Hikayesi yeni bölümü ile 29 Ekim salı akşamı Fox Tv ekranlarında yerini alacaktır. Korkut en yakınından büyük darbe yer. Korkut'un elleriyle annesine götürdüğü ve bu senin kızın dediği Cennet büyük bir hayal kırıklığı yaşatır Korkut'a. Bir Aşk Hikayesi yeni bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esmeye geliyor. Cennet bulunduğu hayattan kopmak istemez. Cennet için artık geri dönüş yoktur. Yıllardır ailesi olarak bildiği o kötü kadın ve kötü adamın yanına tekrar gitme düşüncesi Cennet'i rahatsız eder. Cennet resmen Emine'nin yerine geçmiştir. Korkut ise söyleyeceğini söylemiştir Cennet'e.. Bu sözler Cennet'e kurşundan daha yakıcı gelir. Bir Aşk Hikayesi 28.bölümde neler olacak? Bir Aşk Hikayesi yeni bölümde Cennet gerçekleri anlatacak mı Gönül'e?

 

Umut ise dayısına annesi ile bildiğini büyük gerçeği hatırlatır ve Gönül Hanım 'a . Korkut zor durumdadır. Emine'nin eski kocası Emine'nin elinden evini ve bütün parasını almıştır. Emine ve Umut zordadır. Umut dayısından Gönül'e herşeyi anlatmasın ister bakalım Korkut daha ne kadar saklayacak bu gerçeği. Bir Aşk Hikayesi yeni bölümü heyecanla bekleniyor. 

 

Bir Aşk Hikayesi 28.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

 

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum