Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
22.10.2013 10:21:12

Bülent Ersoy hakarete doymuyor! Diva'nın Ajda derdi

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy gün geçmiyor ki yeni bir lafla sözle gündem gelmesin. Geçtiğimiz günlerde ekrana çıkıp bela okuyan Bülent Hanım bu defa yine Ajda Pekkan için ağır sözler sarf etti. Ajda Pekkan'a Bülent Ersoy daha önce de hakaret etmişti. O şok hakarete bir yenisi daha eklendi. Hakaret üstüne hakaret herkesi şok etti. Bakalım Ajda Pekkan Bülent Ersoy'a ne yanıt verecek.
Bülent Ersoy hakarete doymuyor! Diva'nın Ajda derdi

Bülent Ersoy'un derdi Ajda Pekkan ile büyük anlaşılan. Bülent Ersopy hala Ajda Pekkan'a selam kırgınlığımı yaşıyor? Bülent Ersoy kendi sunduğu programında Ajda Pekkan için şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok sözler sarf etti. Hayvanları çok sevdiğini söyleyen Ajda Pekkan hayvan mezarlığına da gömülmek istediğini söylemişti. Bülent Ersoy bu aççıklama için tam layığını bulur yırumunu yapası herkesi şok etti.

Ajda Pekkan'ın “Beni gömerseniz hayvan mezarlığına gömün. Her şeyim onlar” açıklamasına Bülent Ersoy'dan ağızları açıkta bırakan yorum!...

Show TV'de ekrana gelen "Bülent Ersoy Show"un bu haftaki konukları Fatih Ürek ve Funda Arar'dı. Canlı yayın esnasında söz, Bülent Ersoy'un bir süredir arasının limoni olduğu Ajda Pekkan'ın “Benim 10 kedim, 3 de köpeğim var. Bana kalsa büyük bir çiftlik alıp tüm hayvanlara bakmak istiyorum. Çok güzel empati yapıyorum onlarla. Sağlığımı onlarla buluyorum. O kadar seviyorum ki hayvanları, beni gömerseniz hayvan mezarlığına gömün. Herşeyim onlar.” şeklindeki sözlerinden açılınca Ersoy bu açıklamaya, "Kendisi istemiş layığını bulmuş. Tam yeridir, gömülsün!" dedi. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum