Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
05.11.2013 10:34:34

Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya aşkı son durum!

Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya arasında aşk mı başladı. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aşkı gündeme bomba gibi düştü. İkilinin aşk yaşadıkları haberi gündeme bomba gibi düşmüşken ikilinin konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.
Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya aşkı son durum!

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkya ikisi de birbirinden başarılı ve yetenekli gencecik insanlar. İkisinin de birlikte olduğu kimseler yok. En son Serenay'ın Kıvanç Tatlıtuğ ile adı anıldı ama henüz tarafler bunu kabul etmemişti.

İddiaya göre Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya birlikte bir mekana gittiler ve 10 dakika sonra sarmaş dolaş olmuşlar. İddiaya göre mekanda gazetecilerin olduğunu çok sonra öğrenen Çağay Ulusoy bir anda sinirlenmiş ve aşiret çocuğu olan bir arkadaşından yardım istemiş.

Tabi bunların hepsi bir iddia ama neden korkuyorlar ve neden bu yolları tercih ediyorlar anlamak zor. İkisi de çok genç aşık olmalarından daha doğal ne olabilir ki..
Takvim'in haberine göre kısa süreli şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok yaşayan Çağatay Ulusoy, hemen mafyacılık oynamak için kolları sıvadı. Oyuncu, mekanda bulunan ve bir aşiretin liderinin oğlu olan arkadaşından yardım istedi. Gazeteciler; bu kişinin korumaları tarafından "Çağatay Bey ile Serenay Hanım'ın fotoğraflarını çekerseniz sizin için iyi olmaz" şeklinde uyarıldı! Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, saatler 03.00'ü gösterdiğinde mekandan el ele çıktı.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum