Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
01.10.2013 09:30:31

Çalıkuşu 2. yeni bölüm fragmanı izle Bu akşam Gülbeşeker...

Kanal D ekranlarının yepyeni dizisi Çalıkuşu'nda Kamran ile Feride arasında geçen olayları ekranlara taşıyan Çalıkuşu dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Çalıkuşu 2. yeni bölüm fragmanı Spothaber.com'da. Çalıkuşu yepyeni bölümüyle 1 Ekim 2013 salı akşamı, yani bu akşam Kanal D'de, kaçırmayın! Gülbeşeker Feride ilerleyen bölümlerde olacak...
Çalıkuşu 2. yeni bölüm fragmanı izle Bu akşam Gülbeşeker...

Kanal D ekranlarının yepyeni dizilerinden olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in baş rollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi bu akşam 2. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. İlerleyen bölümlerde Gülbeşeker mahlasını alacak olan şimdinin Çalıkuşu'su Feride, kuzeni Kamran ile çocukca bir oyun içerisinde.

Çalıkuşu dizisinde bu akşam neler olacağı bir hayli merak edilirken, 2. yeni bölüm fragmanı da şimdiden sık sık aratılmaya başladı. Feride ile Kamran arasındaki aşk nasıl bir seyir izliyor? 

Feride kuzeni Kamran ile didişerek anlaşan bir genç kız olmuştur. Doktor olan kuzeni Kamran'ın da ondan aşağı kalır yanı yok, zira her fırsatta birbirlerine çirkin laflar ederler. Kamran'ın kardeşi Necmiye ile de didişen Feride'ye Necmiye'nin aşık olduğu doktor Selim aşık olur. Bakalım doktor Selim ile Feride arasındaki kovalamacayı kim kazanacak? Kamran bu aşka ne diyecek?

Çalıkuşu dizisi yepyeni 2. bölüm fragmanıyla Spothaber.com'da. Çalıkuşu dizisi yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de, kaçırmayın!

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum