Bugün

13 °C

Yarın

23 °C
19.11.2013 14:02:55

Çalıkuşu yeni bölüm bugün yayınlanacak mı? Çalıkuşu 8. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bu akşam bilmeyenler için söylüyoruz, saat 20.00'de Kanal D'de Türkiye Belarus maçı var. Bu Çalıkuşu dizisi müdavimleri için çok anlamlı bir ayrıntı, zira Çalıkuşu dizisi 8. bölümün yayınlanma zamanına denk geliyor. Bu durumda Çalıkuşu dizisi bugün yayınlanmayacak mı? Çalıkuşu dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Çalıkuşu yeni bölüm bugün yayınlanacak mı? Çalıkuşu 8. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bugün Çalıkuşu dizisini merakla bekleyenler için kötü bir haberimiz var. Alışılageldik rutinleri bozacak olan Türkiye Belarus maçı gerçekleştirilecek. Bu akşam saat 20.00'de başlayacak olan maç, Çalıkuşu dizisinin de yayınlanma zamanına denk geliyor. Bu durumda Çalıkuşu dizisi yayınlanmayacak mı? Peki, Çalıkuşu dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Tüm bu soruların cevabı Spothaber.com'da.

Çalıkuşu dizisi 8. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak, ancak saat 20.00'de değil, 22.00'de başlayacak. Türkiye A Milli futbol takımının Belarus maçının 2 saat ötleyeeği yayın saatini aman kaçırmayın! Çalıkuşu dizisi bu akşam yine heyecan dolu bölümüyle saat 22.00'de ekranlara gelecek. Kamran ve Feride'nin o gizemli aşk hikayesini izlemeye doyamayacaksınız. Çalıkuşu dizisi 8. bölüm fragmanı Spothaber.com'da.

Çalıkuşu dizisi 8. yeni bölüm fragmanı:

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum