Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
04.05.2013 00:00:00

Dila Hanım Hatice Şendil Sevgilisi Burak Sağyaşar ile Makyajsız Görüntülendi

Dila Hanım'ın baş rol oyuncusu Hatice Şendil, sevgilisi Burak Sağyaşar ile birlikte görüntülendi. Hatice Şendil'in makyajsız olduğu dikkatlerden kaçmadı. Sevgilisi Burak Sağyaşar ile görüntülenen Hatice Şendil'in duru güzelliği de böylece ispatlanmış oldu.
Dila Hanım Hatice Şendil Sevgilisi Burak Sağyaşar ile Makyajsız Görüntülendi

 

 

Erkan Petekkaya ile "Dila Hanım" dizisinin başrolünü paylaşan Hatice Şendil, geçtiğimiz gece sevgilisi Burak Sağyaşar ile birlikte Nişantaşı'nda baş başa otururken objektiflere yansıdılar.

 

Mekanda otururken kendilerini bekleyen gazetecileri gören çift, muhabirlerin kendilerini çekmelerine ve soru sormalarına izin verdi. Güzel oyuncu, diziden dolayı devamlı Adana'da olması nedeni ile sevgilisi ile sadece hafta sonları görüşebilmelerinden dert yandı. Şendil, makyajsız hali ile korkmadan poz veririken "Set harici asla makyaj yapmıyorum. Diziden dolayı sadece sette makyaj yapıyorum. Ben makyajsız dolaşmayı daha çok seviyorum” dedi.

 

Güzel oyuncu, yaz sezonunun gelmesi ve tatil planları ile ilgili olarak "Dila Hanım" dizisinin sezon finaline 3 bölüm kaldı. Sonra da Burak ile Avrupa turuna çıkacağız. En sonunda ise tatilin vazgeçilmez yerleri olan Bodrum ve Çeşme'ye gideceğiz. Sonra yine iş" dedi.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum