Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
09.11.2013 22:14:17

Fatih Harbiye son bölümü full izle (10.bölüm)

Fatih Harbiye yine muhteşemdi. Uzun süredir böyle bir aşka tanıklık etmediğimiz için bu aşk bizi çok etkiliyor. Macit ve Neriman aşkında son gelişme ne olacak? Fatih Harbiye son bölümü yeniden izlemek isteyenler yada yeni bölümü kaçıranlar için İşte Fatih Harbiye son bölüm..
Fatih Harbiye son bölümü full izle (10.bölüm)

Fatih Harbiye'de son bölüm fırtına oldu esti. Fatih Harbiye 10.bölüm  izlemek isteyenler ve yeniden izlemek isteyenler için. Fatih Harbiye son bölüm full izle, Fatih Harbiye 10.bölüm izle

 

 

Pelin Macit'in Neriman'a aşkını duyunca öyle bir oyun oynuyor ki bu ateşe Onur'u hatta kardeşini de aldı. Onur tamda Pelin aşkını içine gömmüş iken Pelin o ateşi tekrar alev aldı. Fatih Harbiye 11.bölüm 16 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Macit telefonda Neriman'a aşkını ilan ettiğini duyan Pelin deliye döner. Macit'e çok farklı bir oyun oynar. Pelin Macit'i kıskandırıyım derken Onur'u da kız kardeşini de mahvetti. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı (11.bölüm) fragmanı sitemizde. Fatih Harbiye 11.bölümde neler olacak? Pelin ve Onur ilişkisi gün yüzüne çıkacak mı?

Neriman ise Macit'in aşkına karşılık vermek yerine sessizliği tercih eder. Kafası karışan Neriman ne yapacağını bilemez. Fatih Harbiye yeni bölümü ile sitemizde yerini alacak.

Fahriye ve Neriman'ın konuşmasına şaht olan Gülter çok sert tepki verir. 'Bu adamın aşkına inandın da olur mu olmaz mı diye mi düşünüyorsun Macit Arcıoğlu seni ne yapsın?' bu sözler Neriman'ı çok kırmıştır. 

Fatih Harbiye 11.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

D. Yorgun

 

 
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum