Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
10.11.2013 13:57:26

Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı (11.bölüm) 16 Kasım

Fatih Harbiye gönüllere taht kurdu. Neriman Macit aşkı mı desek Aslı'nın acı hikayesi mi? Fatih Harbiye 'de son bölüm de fırtınalar esti. Fatih Harbiye 11.bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih Harbiye 11.bölüm fragmanı izle
Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı (11.bölüm) 16 Kasım

Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu hafta da sitemizde yerini alacak. Fatih Harbiye de bomba gelişmeler yaşanıyor. Fatih Harbiye yeni bölümde neler olacak? Fatih Harbiye yeni fragmanı burada. Fatih Harbiye 11.bölüm fragmanı sitemizde.

 

Pelin Macit'in Neriman'a aşkını duyunca öyle bir oyun oynuyor ki bu ateşe Onur'u hatta kardeşini de aldı. Onur tamda Pelin aşkını içine gömmüş iken Pelin o ateşi tekrar alev aldı. Fatih Harbiye 11.bölüm 16 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Macit telefonda Neriman'a aşkını ilan ettiğini duyan Pelin deliye döner. Macit'e çok farklı bir oyun oynar. Pelin Macit'i kıskandırıyım derken Onur'u da kız kardeşini de mahvetti. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı (11.bölüm) fragmanı sitemizde. Fatih Harbiye 11.bölümde neler olacak? Pelin ve Onur ilişkisi gün yüzüne çıkacak mı?

Neriman ise Macit'in aşkına karşılık vermek yerine sessizliği tercih eder. Kafası karışan Neriman ne yapacağını bilemez. Fatih Harbiye yeni bölümü ile sitemizde yerini alacak.

Fahriye ve Neriman'ın konuşmasına şaht olan Gülter çok sert tepki verir. 'Bu adamın aşkına inandın da olur mu olmaz mı diye mi düşünüyorsun Macit Arcıoğlu seni ne yapsın?' bu sözler Neriman'ı çok kırmıştır. 

Fatih Harbiye 11.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

D. Yorgun

 

 
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum