Bugün

15 °C

Yarın

16 °C
13.11.2013 17:12:26

Fethi Karslıoğlu son yolculuğuna uğurlandı!Ritme veda!

Herkesin ritim ustası olarak tanıdığı Fethi Karslıoğlu 10 Kasım günü sahnede rahatsızlanmıştı. Hastaneye kaldırılan Karslıoğlu'nun kalp krizi geçirdiği tespit edildi. Fethi Karslıoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Fethi Karslıoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
Fethi Karslıoğlu son yolculuğuna uğurlandı!Ritme veda!

Bir usta daha  nhayata gözlarini kapadı ve bugün son yolculuğuna uğurlandı. Ritmin ustası olarak bilinen  Rıfat Karslıoğlu, sahnede kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti. Ritim ustası Karslıoğlu bugün toprağa vetildi.

Sahnede kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden ritim ustası Fethi Karslıoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Didim'de, 10 Kasım Atatürk'ü anma konserinde sahnede rahatsızlanan ritim ustası, alkışlar arasında sahneyi terk etmek zorunda kaldı. Kalp krizi geçirdiği tespit edilen sanatçı Fethi Karslıoğlu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Didim'de 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında, Didim Müzik Derneği (DİM-DER) korosu bir konser verdi. Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve çok sayıda davetlinin katıldığı konserde, 12 yıldır DİM-DER korosunda ritim ustası olarak görev yapan Fethi Karslıoğlu (73), konserin başlamasından bir süre sonra rahatsızlandı. Karslıoğlu, durumunu, konserde yanında yer alan koro üyesi Doğan Ersoy'a bildirdi. Ardından, ritim ustasının durumunun ağırlaştığını gören koro üyeleri, 112 Acil Servis'ten yardım istedi.

Ritim ustası Fethi Karslıoğlu'nun sahneden indiği gören dinleyiciler, alkışlarla Karslıoğlu'na moral vermeye çalıştı. Alkışlar ve yakınlarının yardımıyla salonu terk eden Karslıoğlu, ilk müdahalenin ardından Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Karslıoğlu'nun sabaha karşı hayatını kaybettiği belirtildi.

Karslıoğlu'nun hayatını kaybetmesi, koro üyeleri arasında şaşkınlık ve üzüntüyle karşılanırken, Karslıoğlu'ndan geriye konserdeki son görüntüleri kaldı.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum