Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
11.09.2013 12:59:31

Güneşi Beklerken 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi bekleyenlerin dizisi yeni bölüm fragmanı izle

Güneşi bekleyenlerin dizisi Güneşi Beklerken ekranlarda kasırga gibi esmeye devam ediyor. Kerem'in Zeynep'e olan büyük aşkı hep için de. Zeynep Barış'tan hoşlandığını sanıyor ama aslın da Kerem'e kör kütük aşık. Cihan Zeynep'in kendi kız olduğunu öğrenecek mi? Kerem Tayfun'unun peşini hiç bırakmıyor. Kerem gerçekleri öğrenince bakalım ne yapacak. Güneşi Beklerken Dizisi yep yeni 12. Bölümüyle 17 Eylül'de yine sizlerle olacak. Güneşi Beklerken'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanını tıkla izle.
Güneşi Beklerken 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi bekleyenlerin dizisi yeni bölüm fragmanı izle

Güneşi Beklerken 12. Bölüm fragmanı ile bomba gibi geliyor. Kerem arkadaşının aşkı Zeynep'e aşık. Aslında Zeynep'te Kerem'e aşık fakan Zeynep Barış'ın ona gösterdiği ilgiyi aşk sandı. Güneşi Beklerken bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Güneşşi Beklerken 17 Eylül'de yep yeni bölümüyle ekranlara gelmaya hazırllanııyor. Güneşi Bekjlerken 12. Bölüm Fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken'in yeni bölümlerinde neler oluyor neler. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı 12. Bölüm fragmanı tıkla izle. <iframe src="http://www.youtube.com/embed/TFFn2iQfz5E" width="420" height="315"></iframe>

Güneşi Beklerken Dizisi 11.Bölüm Özeti Resmi web sayfasında şu şekilde yeraldı...Zeynep, Barış ile flört ediyor, Kerem'in canı yanıyorZeynep ile Barış flört ediyor. Bu duruma çok bozulan Kerem ise kıskançlık krizlerine giriyor.Zeynep ile Barış"ın yakınlaşması Kerem"in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar.

Demet de Jale"ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan"ın sık sık bir arada olmalarına neden olur. Kerem ise Tayfun"un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider.

Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun"u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır.

Zeynep"e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili Kerem"in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış"ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez.


Demet, gerçekleri öğrenme riskini Zeynep"ten uzaklaştırdığını düşünse de, Kerem bu işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melisler"in evine gider. Ancak telefonunu Barış ve Zeynep"in yanında unutur.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum