Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
17.09.2013 22:08:06

Güneşi Beklerken İzle yeni bölüm Kanal D canlı izle 17 Eylül 2013

Güneşi Beklerken'in yeni bölümünde Zeynep, Barış ile flört ediyor, duruma çok bozulan Kerem ise kıskançlık krizlerine giriyor.
Güneşi Beklerken İzle yeni bölüm Kanal D canlı izle 17 Eylül 2013

Güneşi Beklerken'nin yeni bölümü heyecanla beklenirken yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümde Zeynep Barış ile flört etmeye başladı. Kıskançlık krizlerine giren Kerem'in hali harap...

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN YENİ BÖLÜMÜNDE YAŞANACAKLAR

Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar. Demet de Jale’ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan’ın sık sık bir arada olmalarına neden olur. Kerem ise Tayfun’un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider. Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun’u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır. Zeynep’e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili Kerem’in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış’ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez. Demet, gerçekleri öğrenme riskini Zeynep’ten uzaklaştırdığını düşünse de, Kerem bu işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melisler’in evine gider. Ancak telefonunu Barış ve Zeynep’in yanında unutur.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum