Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
06.10.2013 23:30:01

Güneşi Beklerken'de Güneş doğdu..Güneş kim?

Güneşi Beklerken'de son bölümde olmadık bir iş çıktı. Dizinin adını aldığı Güneş çıktı ortaya. Sır.. Kim bu Güneş? Cihan alır başını gider efeler hemde bu saate kadar kimsenin bilmediği bir kişinin yanına.. Merhaba Güneş..
Güneşi Beklerken'de Güneş doğdu..Güneş kim?

Güneşi Beklerken yeni bölümü ile fırtınalar estirdi. Güneş kim? Cihan'ın sığındığı liman Güneş.. Cihan yaşadığı ağır depresyondan sonra gittiği tek yer Güneş isimli birinin yanı.

 

Dizinin adı neden Güneşi Beklerken diye düşünen izleyiciler ilerleyen günlerde cevabını bulacak. Bakalım Güneşi Beklerken 16.bölüm de Güneş'in ismi cismi varlığı çıkacak mı ortaya?

 

Güneşi Beklerken'de dengeler bozuldu. Zeynep ile Barış fört ederken diğer yandan Melis ve Kerem çıkmaya başladı. Zeynep.'te kıskançlık duygusu kabardı. Kerem resmen gıcıklığına çıkmaya başlamıştır Melis ile. Okul gerçek sevgi bahçesi gibi oldu. Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken yeni bölümde neler olacak?

 

Melis iyice düşman kesilmiştir. Zeynep'e karşı açtığı savaşı kazanmıştır. Zeynep Kerem'in kendisini fark etmeyeceğini Onunla omayacağını daha önce Melis'e söylemişti. Melis ise zafer kazanmış komutan gibidir. Güneşi Beklerken 16.bölüm'de neler olacak? Melis Kerem aşkı devam edecek mi bakalım..

 

Jale hocanını durumu git gide kötüye gidiyor. Kemoterapi alan Jale halsiz yorgun ve bitkindir. Zeynep onu mutlu etmek için pasta almaya karar verir. Buna bütün sınıf ta katılır. Zeynep'in pasta yapma macerası romantik ve eğlenceli bir hal alır. Jale'ye en büyük destek öğrencilerden gelir. Büyük moral oldu bu durum Jale'ye..

 

Cihan Demet'in yaptığı bir oyunla Cihan'a Zeynep'in kendi kızı olmadığına inandırır. Murat sayesinde DNA testini kendi istediği gibi düzenler. Cihan hayal kırıklığı yaşar. Demet ise bu olaydan kurtulduğu için  çok mutludur. 

 

Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacak..

 

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum