Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
30.10.2013 00:45:13

Hadise canlı yayında Murat Boz'u öptü! O ses Türkiye jürileri şok oldu

O Ses Türkiye bu akşam yayınlanan bölümüyle yine reytingleri alt üst etti. Geceye damgasını vuran olay ise Hadise'nin programda Murat Boz'u öpmesi oldu. Murat Boz Hadise'ye dönerek Hadise sana kırmızı çok yakışıyor deyince Hadise o kırmızı dudaklarımla seni öpmek istiyorum Murat dedi. Koltuğundan uzanıp Murat Boz'un yanağına bir öpücük konduran Hadise izleyen herkesi çok şaşırttı..
Hadise canlı yayında Murat Boz'u öptü! O ses Türkiye jürileri şok oldu

O Ses Türkiye'ye Tokat'tan katılan 17 yaşında ki Tuğçe Gül Hande Yener'in Kırmızı şarkısını seslendirdi.. Şarkıyı pek güzel seslendiremeyen yarışmacıya dönen jüri üyesi olmadı.

Hadise yarışmacının performansta çok heyecanlandığını ve çok aceleci olduğunu söyledi.. Murat Boz Hadiseye dönerek sana kırmızı çok yakışıyor Hadise dedi. Hadise O kırmızı dudaklarla seni öperim Murat dedi ve yanağına öpücüğü kondurdu.

BÜtün salon Hadisenin Murat Boz' öptüğü sahnede şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok oldu. Murat Boz Hadise'ye diğer yanağımdanda öp şansım olsun dedi. Hadise Murat Boz'u üç kere öptü..

O SES TÜRKİYE'YE DÜN AKŞAM DAMGASINI VURAN YARIŞMACILAR

O Ses Türkiye dün akşam yayınlanan bölümüyle reytingleri alt üst etti. O Ses Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde sahneye çıkan Su Erçulha isimli yarışmacı Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısıyla geceye damgasını vurdu.. 

Su Erçulha Delikanlım şarkısıyla stüdyoyu inletti

O Ses Türkiye'nin dün akşam ki bölümüne katılan Su Erçulha mükemmel bir performans sergiledi. Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısını müthiş seslendiren yarışmacıya daha ilk dakikadan Ebru Gündeş ve Murat Boz hemen  döndü.. Kusursuz bir sese sahip olan yarışmacı bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

Delikanlım şarkısını Yıldız Tilbe gibi söyleyen Su izleyen ve dinleyen herkesi kendine hayran bıraktı.. Murat Boz yarışmacının çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ve Delikanlım derken bana baktın dedi.

Ebru Gündeş yarışmacıyı dinlerken Yıldız Tilbe'yi dinlermişcesine çok zevk aldığı söyledi. Hadise bu şarkının yeri bende çok ayrı dedi.. Hadise delikanlım şarkısını çok önemli bir olay yaşadığı gecede seslendirdiğini söyleyince Murat Boz kim bu delikanlı diye sordu..

Karar vermek için düşünen Su Erçulha isimli yarışmacı Gökhan'ı seçti.. Bütün jüri üyeleri yarışmacının Ebru Gündeş'i seçtiğini sanarken Acun Ilıcalı yarışmacının Gökhan'ı seçtiğini söyleyince stüdyo karıştı..

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum