Bugün

15 °C

Yarın

16 °C
12.10.2013 10:30:45

Hande Doğandemir'in sevgilisi kim? Beyaz Show'da büyük sır perdesi aralandı!

Dün akşama damgasını vuran Beyaz Show'un ilk programında Güneşi Beklerken'in yakışıklı ve güzel oyuncuları ekranlardaydı. Özellikle Kerem Bürsin'in baklava kaslarının konuşulduğu gecede, asi kız Zeynep'i canlandıran Hande Doğandemir'in sevgilisi de açığa çıktı. Hande Doğandemir'in sevgilisi kim?
Hande Doğandemir'in sevgilisi kim? Beyaz Show'da büyük sır perdesi aralandı!

Dün akşam Beyaz Show'a damgasını vuran isimler Güneşi Beklerken'in yakışıklı oyuncuları Kerem Bürsin ve İsmail Ege Şaşmaz oldu. Genç kızların yanı sıra ota yaşlı kadınları bile etkileyen yakışıklı gençlere gece boyu hayranlık dolu yorumlamalar geldi.

Hande Doğandemir'in sevgilisi Okan Yalabık!

En çok merak edilen sorular tabi ki bu yakışıklı ve güzel oyuncuların sevgililerin olup olmamasıydı. İSmail Ege Şaşmaz'ın sevgilisi varmış, Kerem Bürsin'in ise yokmuş. Sıra Hande Doğandemir'e geldiğinde ise bir sessizlik oldu. Biz Hande Doğandemir'in Muhteşem Yüzyıl'ın Pargalı İbrahim'i Okan Yalabık ile sevgili olduğunu bildiğimiz için, bu sorunun cevabını biliyorduk. Ancak Beyaz bilmiyordu ve sorusuna cevap alamadı. Sonrasında "anlaşılan sessiz kaldığına göre sevgilin var" diyerek durumu geçirtiren Beyazıt Öztürk, Hande Doğandemir'in neden sevgilisi olduğunu açıklayamadığının üzerine gitmedi. Buarada Hande Doğandemir Güneşi Beklerken'de lise öğrencisini canlandırıyor, ancak 28 yaşında olduğu ortaya çıktı.

haber.com/haber-44903-Pargali-gonlunu-Hande-Dogandemire-kaptirdi.html" id="irc_mil" style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; line-height: normal; text-align: center; border: 0px;">

İşte dün gece Beyaz Show'da Hande Doğandemir'in videoları Spothaber.com'da.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum