Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
18.10.2013 17:13:50

Karagül canlı izle Fox tv canlı donmadan kesintisiz izle (16.bölüm)

Karagül bu akşam Fox Tv ekranlarında yeni bölümü ile ekranlarda oluyor. Bayram haftası Karagül'e vurmadı. Bir çok dizi bu hafta yeni bölüm yerine eski bölümleri yayınlandı. Karagül ise yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Karagül canlı izlemek için haberimizin içindeki linki tıklamanız yeterli.
Karagül canlı izle Fox tv canlı donmadan kesintisiz izle (16.bölüm)

Karagül internet üzerinden canlı izle" href="http://spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izlemek mümkün. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Karagül canlı izleyebilmek mümkün. Karagül yeni bölümü yepyeni bölümü ile Foz Tv ekranlarında olacak. Karagül canlı izle. Karagül 16.bölüm ile Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül canlı donmadan kesintisizi olarak izlemek mümkün. 

 

Karagül canlı donmadan izleyebilirsiniz. Karagül yeni bölümü canlı izlemek mümkün. Karagül yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında fırtınalar estirecek. Karagül canlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

KARAGÜL CANLI İZLE

 

Kendal suçunun itiraf etti. Ebru'nun fıstıklarını yaktığını itirat etti. Kendal ile Kadriye Hanım'ın karakolda birbirlerine olan itirafları gözleri duygulandırdı. Asım ile Rüzgar'ın orada olduğundan haberi olmadığını yeminle anlattı ama artık Kadriye Hanım için herşey bitmiştir.  Kadriye Hanım yıkıldı tek kelime ile yıkıldı. (Karagül 18.bölüm fragmanı)

 

 Ebru ise asla vazgeçmeyecektir. Ayakta durmak için elinden geleni yapar. Kolay mı çocuğu var ayakta kalmak zorunda. Murat 'tan kalan tek şey o çocuklar. Fıstıklar konusunda başarsız olabilir ama o durmadı yılmaıdı hayata kaldığı yerden devam etmeye kararlı. Ebru artık bu yolda yürümeye kararlı ama yalnızdır. Narin 'den dolayı Fırat'ın zor durumda olduğunu anlamış ve Fırat'ı zor durumda bırakmak istemez. Fırat'ı kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar.

 

Narin ise Kendal ile görüşe gittiğinde. Kendal'ın hırsı gözlerinden okunur. Kendal artık Ebru için çok tehlikeli bir hal almıştır. Ebru artık Kendal için kanlısıdır. 

 

Kendal içerde de kötülüklerine devam eder. İçerde olmanın rahatlığı ile Recep'i öldürmek için emir vermiştir. 

 

Baran ise Ebru'ya iyice düşman olmuştur. Amcasının içerde olmasının tek nedeni olarak gördüğü Ebru'yu derin suların içine atmak ister. Baran bir bilse O'nun gerçek annesi olduğunu hala aynı fikirde mi olur acaba?

 

D. Yorgun

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum