Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
18.10.2013 13:50:12

Karagül yeni bölümü yayınlanacak mı? FOX TV

Karagül bu akşam yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül yeni bölümü ile yine reytingleri alt üst edecek. Ebru artık daha güçlü Ebru artık daha hırslı. Karagül 16.bölüm ile bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak
Karagül yeni bölümü yayınlanacak mı? FOX TV

Karagül bu akşam tek başına şampiyon olacak. Bu hafta karşısında çok fazla rakip yok. Atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı yeni bölümü haftaya yayınlanacak. Star Tv ekranlarında yayınlanan Med Cezir ile yarışacak. 

Karagül 17.bölüm fragmanı yayınlandı her zaman olduğu gibi bu haftada yeni bölümü ile spothaber.com'da Kaynana ve gelin dayanışmasına şahitlik yapıyoruz. Kadriye Hanım oğlundan geriye kalanlara sahip çıkıyor.

Karagül 17.bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacak. Karagül 18 Ekim cuma akşamı yine fırtınalar estirdi. Kendal suçunu itiraf etti. Karagül yeni bölüm fragmanı haberimizin içinde yer aldı.

 

Kendal suçunun itiraf etti. Ebru'nun fıstıklarını yaktığını itirat etti. Kendal ile Kadriye Hanım'ın karakolda birbirlerine olan itirafları gözleri duygulandırdı. Asım ile Rüzgar'ın orada olduğundan haberi olmadığını yeminle anlattı ama artık Kadriye Hanım için herşey bitmiştir.  Kadriye Hanım yıkıldı tek kelime ile yıkıldı. (Karagül 17.bölüm fragmanı)

 

 Ebru ise asla vazgeçmeyecektir. Ayakta durmak için elinden geleni yapar. Kolay mı çocuğu var ayakta kalmak zorunda. Murat 'tan kalan tek şey o çocuklar. Fıstıklar konusunda başarsız olabilir ama o durmadı yılmaıdı hayata kaldığı yerden devam etmeye kararlı. Ebru artık bu yolda yürümeye kararlı ama yalnızdır. Narin 'den dolayı Fırat'ın zor durumda olduğunu anlamış ve Fırat'ı zor durumda bırakmak istemez. Fırat'ı kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar.

 

Narin ise Kendal ile görüşe gittiğinde. Kendal'ın hırsı gözlerinden okunur. Kendal artık Ebru için çok tehlikeli bir hal almıştır. Ebru artık Kendal için kanlısıdır. 

 

Kendal içerde de kötülüklerine devam eder. İçerde olmanın rahatlığı ile Recep'i öldürmek için emir vermiştir. 

 

Baran ise Ebru'ya iyice düşman olmuştur. Amcasının içerde olmasının tek nedeni olarak gördüğü Ebru'yu derin suların içine atmak ister. Baran bir bilse O'nun gerçek annesi olduğunu hala aynı fikirde mi olur acaba?

 

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum