Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
12.10.2013 17:53:18

Kerem Bürsin kimdir? İşte adonisli fotoğraflar...

Dün akşam Beyaz Show ekranlarında izleyicilerin odak noktası olan Güneşi Beklerken'in zengin çocuğu Kerem'i canlandıran Kerem Bürsin kimdir? Özellikle adonis kaslarının baklava baklava olmasıyla dikkat çeken Kerem Bürsin, 26 yaşında ve yakışıklılığıyla dikkat çekiyor. Kerem Bürsin kimdir?
Kerem Bürsin kimdir? İşte adonisli fotoğraflar...

Dün akşam Beyaz Şov'da neler oldu? Özellikle Güneşi Beklerken dizisi müdevimlerini heyecanlandıran dün akşamki bölümde, yakışıklı oyuncular Kerem Bürsin ve İsmail Ege Şaşmaz çok konuşuldu. Kerem'e herkes çok hayranmış, bu anlaşıldı. Özellikle karın kaslarının baklava baklava olmasından ötürü, Beyaz ve izleyiciler 'aç, aç, aç' diye bağırsalar da Kerem Bürsin çok utandı ve 'doğru olmaz' şeklinde yanıt verdi. Kerem Bürsin kimdir?

Kerem Bursin kimdir? Kerem Bursin biyografi

Amerika’da oyunculuk eğitimi alan Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiş.

1,79 cm boyunda olan Kerem Bursin'i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman.

Ghost of the Imperial Palace ve Sharktopus Filmlerinde rol almasını sağlayan yapımcı mesleki kariyerinde Kerem Bursin‘e önemli bir aşama kaydettirmiş.

Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.

Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.izlesene.com/video/kerem-bursin-line-tanitiminda/7056203" id="irc_mil" style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; line-height: normal; text-align: center; border: 0px;">
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum