Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
10.10.2013 23:04:08

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle yeni bölü 17 Ekim fragmanı hd

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacaktır. Polat kızına kavuşmanın heyecanını yaşıyor. Cahit Elif'i aldı Elif ile Cahit kavuştu ama Polat nasıl kavuşacak? Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı neler olacağına dair büyük bilgilere gebe.
Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle yeni bölü 17 Ekim fragmanı hd

Polat Aksaçlı oldu çıktı. Cahit Elif'i kurtardı ama bir türlü gün yüzüne çıkamadılar. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm merakla bekleniyor. Polat Alemdar namı diğer Aksaçlı sadece Akif ile iletişimde aynı zamanda Cahit 'te Polat'ın yaşadığından haberdar ama  bir türlü Adülhey öğrenemedi. Kurtlar Vadisi Pusu ilk zamanlarına geri dönüyor gibi. Ali Candan şimdi Polat Alemdar Polat Alemdar şimdi Aksaçlı.. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacak.

 

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde Polat Alemdar yani Necati Şaşmaz yer alacak mı henüz netlik kazanmadı. Necati Şaşmaz yeni bba olduğu için bir kaç bölümde yer alamayacağı söylentisi mevcut oldu. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 

 

Elif babasına kavuşabilecek mi? Polat takası kamarelar ile takip ediyor. Bakalım Polat'ın yüreği dayanacak mı bu takasa. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde baba ve kızın buluşması gerçekeleşecek mi?

 

 

Akif o pusudan sağ salim çıkmayı başaracak mı?

Pola Alemdar ekibine dayanmayıp gün yüzüne mi çıkacak? 

Akif ölüyor mu?

 

Bunların ve daha fazlasının cevabını Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı yayınlanınca göreceğiz. Hatta Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm'de bulacağız.

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum