Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
22.11.2013 00:45:01

Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölüm fragmanı video Armegeddon timi nedir?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 205.bölümü ekranlardaydı.Yeni bölümde Kara'nın Poyraza yaptığı işkenceyi uzatması ve son yapılan operasyonla elinden kaçırmak üzere olması izleyiciyi oldukça baydı.Polat Alemdarın ise sahalara dönmesi bunu untturdu ve izleyiciyi mutlu etti.Kurtlar vadisi pusu 206.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz spot haberde olacak.Kurtlar vadisi pusu 205.bölümünü ise haberimizin devamından izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz
Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölüm fragmanı video Armegeddon timi nedir?

Kurtlar Vadisi 205. bölümüyle nefesleri bir kez daha kesti. İzleyicileri eskilere götüren bölümde duygu dolu anlar yaşandı. Özellikle Abdülhey'in Polat Alemdar'la ilk tanıştığı zamanlar  ve Polat Alemdar'ın dava yemini ettirdiği anlar duygu dolu anlara tanıklık ettirdi.

TİMUR ARMAGEDDON SIRRINI POLAT ALEMDAR'A ANLATTI

Geçen bölümde Polat Alemdar'ın Armageddon Timi ülkemize giriş yaptı. Heyetin bütün üyelerinin bu timi bildiğini sanıyorum. Bu timin girdiği her ülkede kaos ortamları yaratıldığını biliyoruz. uyarsısndan sonra Polat'ın yeni yardımcısı Timur bu timin sırlarını anlattı: KÜLLER KÜLLERE TOZLAR TOZLARA KARIŞSIN

 

Kurtlar Vadisi Pusu 205. bölümü ile bu akşam yine nefes kesecek.

Her yeni bölümde rekora koşan dizininin perşembe akşamı ekrana gelecek olan 205. bölümünde, Türkiye'nin başına büyük bir bela sarılıyor. "Armegedon Timi"... Dağılan ekibini toparlama kararı alan Polat Alemdar operasyonları yönetmeye başlıyor. Kara'nın poyraz'dan intikamı acı oluyor. 

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 205. bölümünde yaşanacaklar:

Polat Alemdar'ı karşısında gören Abdülhey ne yapacak? Polat, Abdülhey'i ikna edebilecek mi?

Tapınakçılar olarak bilinen grubun olası eylemlerine karşı İhtiyarlar Meclisi'ni ve ekibini uyaran Polat'ın, Armegeddon timiyle ilgili planı ne olacak? 

Türkiye'nin başına yeni bir bela sarmayı hedefleyen Kane, nasıl bir eylem planı içine girdi? Peki Cahit, Kane'nin bu hain planları içerisinde yer alacak mı? Cahit, eski dostlarına ihanet edecek mi?

Suçunu başsavcıya itiraf eden Leyla, nasıl bir tepkiyle karşılaşacak? Başsavcı konuyla ilgili soruşturmayı başlatacak mı?

Babasının hayaliyle avunan elif, Ömer babadan ne isteyecek? Nazife anne ve Ömer babanın bu çaresizliğine Abdülhey bir umut olacak mı?

poyraz'ı yakalayan Kara, intikamını nasıl alacak? Bu, Poyraz'ın sonu mu olacak? 

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 21 Kasım Perşembe akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 205. bölümünde olacak… Kaçırmayın!

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum