Bugün

14 °C

Yarın

19 °C
25.10.2013 21:19:39

Med Cezir 7.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 1 Kasım 2013

Med Cezir yeni bölüm fragmanı yeni bölüm 1 Kasım 2013 tarihinde Star Tv ekranlarında yerini alacak. Med Cezir 'de aşk alev aldı. Med Cezir yeni yepyeni bölümü ile cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. Med Cezir 7.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacak.
Med Cezir 7.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 1 Kasım 2013

Med Cezir yeni bölümü ile her hafta olduğu gibi bu haftada Star Tv ekranlarında olacak. Med Cezir yeni bölümü yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. Med Cezir 7.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacak. Med Cezir yeni bölümü 1 Kasım 2013 tarihinde Star Tv ekranlarında yerini alacak. 

 

Med Cezir yeni bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacak. Med Cezir 7.bölümde neler olacak. Med Cezir yeni bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacak. 

 

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy iyi bir ikili oldular. Yıldızları tuttu. Aşk gözlerinden okunuyor. İki aşığı o kadar güzel canlandırdılar ki. Feriha ve Emir ikilisi yerine Yaman Mira ikilisi çoktan yerini aldı bile. Med Cezir 7.bölümde neler olacak merak konusu oldu? Med Cezir 7.bölümde Yaman ve Mira aşkı nasıl devam edecek?

 

Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık bir saatli bombayla yaşayacaktır. Yaman Mira’nın hastalığının şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

 

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır. 

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır. Sabaha karşı Mirayı görmek için hastaneye gider..O’nu uyurken bile olsa,  yalnız görebilmek ister. Ama sanki Mira Yamanın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır.

Yamanın hastane ziyaretini öğrenen Orkun, bunun Mira’nın üzerindeki etkilerini de hissedince Yaman’dan daha çok nefret eder. O’nu Mira’dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için  Hasan’la işbirliği yapmaya karar verir. Ve Yaman tuzağa düşürülür.

 

ÇAĞATAY ULUSOY VE SERENAY SARIKAYA'NIN MUHTEŞEM DÜETİ

Genç oyuncuların “Ah Bu Ben” adlı şarkıyı seslendirdikleri bölümün fragmanı Twitter’da “Trend Topic” oldu. Gerçek hayatta da dört yıldır gitar çalan Ulusoy’a dizide Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya piyanoyla eşlik ediyor.


MEDCEZİR'DE AŞK RÜZGARLARI ESİYOR


Yeni bölümde Serenay Sarıkaya'nın çaldığı piyanoya Çağatay Ulusoy gitarıylaeşlik edecek. Genç oyuncuların 'Ah bu ben' adlı şarkıyı seslendirdikleri sahnenin yer aldığı fragman büyük dikkat çekti.


Daha önce dizide Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya, panayırşenliklerinde sahneye çıkmıştı. Renkli görüntülerin ekrana yansıdığı partide Mira, "Sende Yaz Yaz Yaz" adlı şarkıyı seslendirmişti.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum