Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
15.11.2013 21:56:08

Med Cezir son bölüm izle (9.bölüm)

Med Cezir yeni bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Med Cezir'de fırtınalar estirdi. Med Cezir son bölüm izlemek için haberimizin içindeki linki tıklamanız yeterli olacaktır. Med Cezir 'de dengeler değişti. Yaman ve Mira aşkı alev aldı artık kimse bu aşkın önüne geçemeyecek gibi. Mira bir döndü pir döndü. Med Cezir'i kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için size en büyük kolaylığı sağlıyoruz. İşte beklenen son bölüm . Med Cezir son bölümde neler oldu merak edenler ve yeniden izlemek isteyenler için spothaber.com farkıyla..
Med Cezir son bölüm izle (9.bölüm)

Mira için artık Orkun bitti. Orkun O'nun için büyük bir engeldi ve bu engel de kalktı. Mira için hayat artık bitti. Mira ve Yaman aşkı alev aldı. Bu aşkın ilk adımlarını atan Mira için hayat artık başladı. Yaman ise hiç tatmadığı tatları yaşıyor. Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle..

Orkun ise hayattan koptu. Hİçde kolay olmayacak Orkun için daha da çirkinleşecek ve zor olacak bırakıp gitmek Yaman ve Mira o kadar güzel bir gün geçirdi ki. Mira için hayatının en güzel günüydü.  Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle.. Mira ve Yaman aşkı alev aldı artık kolay kolay sönmeyecektir.

Faruk Ender'e aşkını ilan etti. Ender ise Selim'e deli gibi aşık olduğunu söyleyerek Faruk'un ağzının payını verdi. Selim ise bu durumdan oldukça rahatısızdır aslında.  Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle..

MED CEZİR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir.  Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır. Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle..

Ender için zor karar...

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle..

Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır. Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle..

Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.Med Cezir son bölüm izle. Med Cezir son bölüm izle..

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum