Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
17.11.2013 12:10:40

Merve Boluğur'un sevgilisi Ozan Çelik mi? Aşk aşk aşk

Magazin dünyasına bomba gibi bir haber şoku daha düştü. Güzel oyuncu Merve Boluğur'un yep yeni bir aşka yelken açtığı dedikoduları ayyuka çıktı. Merve Boluğur İzmirli iş adamı Ozan Çelik ile yakalandı. Ozan Çelik Şeyda Coşkun ve Hadise gibi ünlü isimler ile de aşk yaşamıştı. Ozan Çelik'in yeni gözdesi Merve Boluğur mu?
Merve Boluğur'un sevgilisi Ozan Çelik mi? Aşk aşk aşk

Merve Boluğur'un adı şarıcı Murat Dalkılıç ile aşk dedikodularına karışmıştı ancak Merve Boluğur son olarak Ozan  Çelik ile görüntülendi. Oldkça asabi olan hurdacı iş adamı Ozan Çelik duruma oldukça sinirlenmiş. Ozan Çelik'in adı çıktığı ünlü sanatöılar ile birlikte sk sık duyulmaya başladı. Ozan Çelik en son Hadise ile aşk yaşamıştı. Merve Boluğur şu sıralar Muhteşem Yüzyıl'da sergilediği başarılı rol ile adından söz ettiriyor.

Şeyda Coşkun ve Hadise gibi ünlü kadınlarla yaşadığı aşk sayesinde şöhret olan hurdacı Ozan Çelik'in son gözdesi Merve Boluğur oldu. İkili, geçen hafta 2 kere buluştu!
Magazin dünyasına Şeyda Coşkun'la birlikteliği sayesinde giriş yapan Ozan Çelik; popülerliği çok sevmiş olacak ki diğer aşklarını da hep bu alemden seçti. Ünlü yaşam koçundan sonra Deniz Akkaya ile objektiflere takılan İzmirli hurdacı, gazetecilere karşı sergilediği asabi tavırlarla da adından söz ettirdi.

DALDAN DALA KONUYOR

Korumalarını basın mensuplarına saldırtmayı gelenek haline getiren Ozan Çelik; Şeyda Coşkun ve Deniz Akkaya'nın ardından Hadise ile yakınlaştı. Çelik ile ünlü popçu, geçtiğimiz haftalarda bir mekanda eğlenmiş ve hurdacının aracında yine birlikte yakalanmıştı.

KORUMALARI DEVREDE

Hadise ile beraberliği yürümeyen Ozan Çelik isimli hurdacının yeni gözdesi ise genç oyuncu Merve Boluğur oldu. Dedikodulara göre Boluğur ile Hurdacı, geçtiğimiz hafta iki ayrı gece Nişantaşı'ndaki Sess'te eğlendi. İkili, Çelik'in korumaları sayesinde gazetecilere yakalanmadı.

HEP BAŞKA İSİMLERLE!

Özel hayatıyla sık sık gündem olan Merve Boluğur'un adı son dönemde oyuncu Engin Öztürk ve popçu Murat Dalkılıç ile anılıyordu.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum