Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
31.10.2013 15:58:45

Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm fragmanı 6 Kasım yeni bölüm fragmanı

Her ne kadar Meryem'in yokluğu hissedilse de dizi izlenmeye devam ediliyor. Dün akşama sahne vuran bir kaç sahne haricinde can alıcı bir nokta yoktu Muhteşem Yüzyıl'da. Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacak.
Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm fragmanı 6 Kasım yeni bölüm fragmanı

Hürrem kötülüklerine kaldığı yerden devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacak. Adım adım Şehzade Mustafa'nın ölümüne doğru ilerliyoruz. Hürrem'in dolduruşuna gelen Kanuni 'nin gözü bir türlü gerçekleri göremiyor. Şehzade Mustafa'yı kendine düşman gibi görür. Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacak.

 

Muhteşem Yüzyıl'ın son deminde son sezonunda halvet sahneleri damga vurmaya başladı. Her hafta bir başka halvet sahnesiyle karşımıza çıkyor dizi. İzlenme oranları mı düştü nedendir bilinmez ama her hafta her hafta halvet sahnesi sıkmaya başladı. 

Son olarak hiç beklenmeyen bir isim Sümbül Ağa halvete girdi. Muhteşem Yüzyıl 110.bölümde halvete kim girecek merak konusu şimdiden.

Şehzade Mustafa ve Sultan Süleyman arasında uçurumlar açılıyor. Kanuni Sultan Süleyman oğlunun kendinden gizli işler karıştırdığını düşünerek düşman olur Mustafa'ya. Mustafa'nın infazına adım adım yaklaşılıyor.

Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

 

spothaber.com

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum