Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
12.10.2013 11:39:25

Nevrim döndü..

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında bir şok yaşandı. Damat adayına paravanı açtırmadan hayır diyen gelin adayına çok sinirlendi.
Nevrim döndü..

Esra Erol programında asla haksılıklara izin vermeyen bir programcı. Geçtiğimiz günlerde bir damat adayı talip olduğu gelin adayına Karadeniz şivesi ile konuşmak istedi. Damat adayı sadece şirinlik olsun diye bu şekilde konuştu ama gelin adayı bu durumdan hiç hoşnut olmayınca paravanı açtırmak istemedi.Esra Erol şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok yaşadı ve gelin adayını eleştirdi.

 

Güler hanıma talip olan Karadenizli Zafer Bey Of'tan geldiğini söyleyip o yörenin şivesiyle konuşmaya başlayınca olanlar oldu.
"Paravanı açayım mı" diye soran Erol, Güler Hanımdan "hayır" cevabını alınca deliye döndü. Bunun üzerine Zafer Bey şivesini düzeltip aslında espri yaptığını söyledi. Güler hanım fikrini değiştirip paravanı açtırmak isteyince Esra Erol adeta çılgına döndü.


Güler Hanımın bu ukalalığını Karadenizlililere hakaret olduğunu düşünen Erol daha sonra devam etti: "Kusura bakmayın ama böyle durumlarda benim nevrim dönüyor. Bu Karadenizlilere bir hakaret olur. Fikirleriniz uymasa bile bir paravanı açtırmak, nezaket bu kadar mı zor" dedi ve paravanı açmayarak programı kapattı

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum