Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
31.10.2013 11:29:37

Nur Fettahoğlu evlendi! Düğün fotoğrafları

Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultanı Nur Fettahoğlu evlendi. Levent Veziroğlu ile evlendi. Sade bir düğün töreninde evlenen Nur Fettahoğlu güzelliği ve sadeliği ile göz kamaştırdı. Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu düğün fotoğrafları spothaber.com'da.
Nur Fettahoğlu evlendi! Düğün fotoğrafları

Mahidevran sulatan ismiyle nam salan Nur Fettahoğlu evlendi. O artık  Nur Veziroğlu. Nur Fettahoğlu işadamı Levet Veziroğlu ile dünya evine girdi. Sade bir düğün töreni ile evlenen çiftin düğünündeki sadelik şıklıkla bütünleşti. Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu düğün töreni düğün fotoğrafları spothaber.com'da.

Oyuncu Nur Fettahoğlu ve işadamı Levent Veziroğlu dün gece Veziroğlu'nun Baltalimanı'nın daki evinde 70 kişilik bir davetle evlendiler.

DÜĞÜN EVDE YAPILDI

Veziroğlu'nun Baltalimanı'ndaki evinde düzenlenen törene 70 kişi katıldı.Saat 18.00 sularında gelinlik ve damatlıklarıyla eve gelen çift "Allah herkese böyle bir mutluluk nasip etsin" dedi.

HEYECAN SARDI

Gündüz vakti ise evin önünde hummalı bir çalışma vardı, misafirlere ikram edilecek yiyecek ve içecekler bir kamyonla geldi.Nur Fettahoğlu'nun şahidi yapımcı Timur Savcı erken saatte eve gelip organizasyona yardım etti.


haberler.com/haber-resimleri/065/nur-fettahoglu-evlendi-5240065_8215_o.jpg" />


ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum