Bugün

13 °C

Yarın

23 °C
19.11.2013 17:27:42

O Ses Türkiye canlı izle internetten..Düello zamanı..

O Ses Türkiye'de düello zamanı. O Ses Türkiye canlı izlemek için haberimizin içindeki linki tıklamanız yeterli olacaktır. O Ses Türkiye canlı donmadan kesintisiz internetten üzerinden izleyebilirsiniz. O Ses Türkiye bu akşam düello ile başlıyor.
O Ses Türkiye canlı izle internetten..Düello zamanı..

O Ses Türkiye canlı izle" href="http://spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izle. O Ses Türkiye donmadan kesintisizi izle. O Ses Türkiye intenetten canlı izleyebilirsiniz. O Ses Türkiye'de adım adım son yaklaşılıyor. Seçmeler bitti şimdi sırada düello zamanı.

O Ses Türkiye canlı izle. O Ses Türkiye canlı donmadan izle. O Ses Türkiye canlı donmadan kesintisiz izle. O Ses Türkiye izle. Star Tv izle. O Ses Türkiye 'yi internetten üzerinden canlı olarak izlemek mümkün. 

Takımlar çok güçlü Gökhan'ın takımında o kadar güçlü isimler var ki bu sene şampiyonun Gökhan'ın takımından çıkma ihtimali çok güçlü..

 

O SES TÜRKİYE CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Murat Boz, Ebru Gündeş, Athena ve Hadise'nin jüri üyeliğini yaptığı programda dün akşam yine çok eğlendik. Takımlarda kontenjan kalmadı. Öyle güzel sesler gitti ki sormayın. Jüri üyeleri köşeye sıkıştı. O Ses Türkiye yine çok güzel bir bölüm ile ekranlardaydı. O Ses Türkiye son bölüm izle O Ses Türkiye canlı izle. O Ses Türkiye canlı donmadan izle. O Ses Türkiye canlı donmadan kesintisiz izle. O Ses Türkiye izle

Elvan Özyurtlu seslendirdiği Ah İstanbul ile Ebru Gündeş'i mest etti. Elvan Özyurtlu jürinin kendisine dönmesinden dolayı çok heyecanlı Seçim yapmakta zorlanan Elvan Ebru Gündeş hayranı olduğunu ifade ederek Ebru Gündeş'i seçti.O Ses Türkiye canlı izle. O Ses Türkiye canlı donmadan izle. O Ses Türkiye canlı donmadan kesintisiz izle. O Ses Türkiye izle

 

O Ses Türkiye 'ye dün akşam ikiz kardeşler damga vurdu. Cemal- Soysal Dilmaç kardeşler Karşıya Çifte çamlar şarkısını seslendirdi. İkizlere ilk dönen isim Murat Boz oldu. Ard arda diğer jüri üyeleri de döndü. 

Ebru Gündeş ikizleri çok istedi ama Ebru Gündeş'in takımında zaten ikizler vardı. Cemal- Soysal Dilmaç Ebru Gündeş'i seçmediler çünkü diğer ikizler ile düelleoya katılmak istediklerini söylediler. 

İkizler sonunda Gökhan'ı seçti.

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de düellolar başladı. 


Düellolar kimler arasında olacak?

Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise  ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. 
Düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum