Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
05.11.2013 09:57:13

O Ses Türkiye Hasan hayran bıraktı! Hasan Caruso ve Yayla Yolları dinle! 04.11.2013

O Ses Türkiye'ye dün katılan Opera mezunu Hasan jüriyi adeta kendisine hayran bıraktı. O Ses Türkiye'ye katılan Hasan söylediği Caruso ve Yayla Yolları parçalarıyla adeta jüriyi mest etti. Hasan jüriyi bırakın tüm Türkiye'yi kendisine hayran bıraktı. O Ses Türkiye Hasan'ın performansı canlı dinle. O Ses Türkiye Hasan adeta mest etti. O Ses Türkiye Hasan Yayla yolları ve Caruso dinle.
O Ses Türkiye Hasan hayran bıraktı! Hasan Caruso ve Yayla Yolları dinle! 04.11.2013

Reyting rekortmeni yarışma O  Ses Türkiye'ya dün akşam  katılan Opera mezunu Hasan isimli yarışmacı adeta jüriyi mest etti Hasan sesiyle tavrıyla tarzıyla herkesi kendisine hayran bırakktı. Hasan'a 4 jüri üyesi birden talip oldu. Devreye Acun'da girdi. O Ses Hasan'ın seslendirdiği parçayı canlı olarak dinle. Opera bitirip şuanda Zonguldak'ta bir lokanta işleten Hasan büyüledi.

O Ses Türkiye Operalı Hasan canlı perfornmans dinle spothaber.com'da.

Hasan 'Caruso' adlı aryayı seslendirdikten sonra jüri üyeleri kendisini seçmesi için adeta yalvarmaya başladı. Hadise ise şaşılacak derece de suskundu. Bir süre sonra durgunluğunun sebebini anlatan Hadise, 3 yıl kadar önce Belçika 'da yaşayan ve bugün hayatta olmayan yakın bir dostunun bu şarkıyı çok sevdiğini ve onu son gördüğü günde bu şarkının çaldığını anlattı. Hadise anlatırken duygulanan Hasan'ın da gözleri doldu. 

LOKANTACI OPERA SANATÇISI 

Yarışmada performans şarkısının yanı sıra istek üzerine bir arya ve bir de 'Yayla Yolları' adlı türküyü seslendiren Hasan için salonda alkış tufanı koptu. Hasan'ın sesi ve duruşunun yanı sıra hikayesi de jüri üyelerini şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şoke etti. Hasan opera eğitimi aldığını ancak Zonguldak 'ta ailesine ait lokantada çalıştığını söyledi. Bunu duyan Hadise 'Böyle bir ses var Türkiye 'de ve keşfedilmemiş. Ayıp! İyi ki geldin' diyerek tepkisini gösterdi. Gecenin yıldızı Hasan birbiriyle yarışan jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz'u seçti.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum